saç boyama hakkında yardımlarınızı bekliyorum!!!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kedicikkk tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : kedicikkk
  1. kedicikkk

kedicikkk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar;

Saçlarımdan sıkıldığım için saçlarıma seyrek olarak gölge attırmak istiyorum.Saçlarım orjinal rengi sarı bir kuaför gölgeden sonra saçlarımın orjinal renginin bidaha çıkmayacağını değişeceğini bu yüzden sadece gülben ergen modeli gibi uçları boyayabileceğini söyledi.Bir diğer kuaför ise dipten saç çıktığında orjinal rengini kaybetmeyeceğini söyledi kime inansam şaşırdım sizlere danışıyorum.Ayrıca saçıma uygulayabileceğim başka tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim..

Şimdiden teşekkür ederim...yerimseniben

2. 25 Mart 2010
  3. lolalucy

lolalucy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    188
    röfleden sonra saçının gerçek renginin bir daha çıkmayacağını söyleyen saçmalamış biraz. saçının rengi neyse odur. ben şimdi saçımı sarıya boyasam altından gelen saçlar mor mu olacak. kendi rengin ne ise o gelir. ama krepe balyaj çok hoş duruyor sarı saçta. ben onu tavsiye ederim canım sana ama gölge yaptıracaksan da oreallle değil de boyayla yaptır saçın yıpranmasın.

4. 25 Mart 2010
  5. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    boya çıkan yeni saçları etkilemez ki canım bence inanma o kuaföre

6. 25 Mart 2010
  7. kedicikkk

kedicikkk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için dediğiniz gibi krepe baljaj gerçekten çok hoş duruyor.

8. 20 Nisan 2010
  9. kumican

kumican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bencede o kuaföre inanma gülben ergenin sac rengi harika bence yakısacagına inanıyosan yaptır modelide cok güzel ah keske benim saclarımda olabilse o renkte