Saç Boyası Renk Karışımları?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bilirsiniz kuaförler istediğiniz renge boyamak için yada değişik tonlar elde etmek i.in 2-3 renk
    karıştırarak boyuyorlar.kaydirigubbakcemile2
    sizinde renk karışımları yaparak elde ettiğiniz güzel saç renkleri varmıdır?-tatlicadiarzu-
    örneğin benim kafamda
    açık karamel-fınfık kabuğu
    çikolata kahve-açık kumral
    karamel-çikolata kahve gibi renk karışımları var.
    hangisini yapsam uyumlu olur?
    kendi saçım koyu kestanedir. :uhm:
    şu renkle bu rengi karıştırdım çok güzel renk elde ettim diyenler var mı,önerilerimizi paylaşalım.?

2. 25 Aralık 2008
  3. SalvaMea

SalvaMea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9 numara sarıyla 7/77 ışıltılı kahve sarıdan bir tüp kahveden yarım. bunu bana bir kuaför söylemişti yaptım karamel oldu saçım ama ışıltılı bir karamel ben çok beğeniyorum.

4. 25 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

başlığım yamuk oldu,Aaç yazmışım Saç yerine düzeltemiyorumda?düzeltebilirmisiniz?:uhm:
    hm bende şunu biliyorum kaydirigubbakcemile5
    mesela saçı altın kahve yapmak istiyorsan ve saçın koyuysa,saçta turunculuk olmaması için altın kahve ile nötr kahveyi karıştırıp uygulamak gerekiyormuş?:lepi:

6. 25 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

teşşekkür ederim elif ablama başlığımı düzeltti hihoyyyt

8. 25 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

izleyeniniz varmı bilmiyorum foxta yayınlanan unutma beni dizideki nazlı karekterinin sac rengini çok begeniyorum ve o sekilde evde kendim yapmak istiyorum.sac rengim onun renginin 2 ton koyusu hangi boyaları karıştırıp elde edebilirim?

10. 31 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım onun kesin gölgeleri balyajları vardır.evde elde edemezsin.:nazar:
    ya ben bu ara altın kahve ye boyamayı düşünüyorum,ne dersiniz?buğday tenliyim yakışırmı?CADIARZU

12. 13 Ocak 2009
  13. kokoshatun

kokoshatun Guest

cnm merhaba bende saçımı karamele boyamak istiyorum karamelin tonu nasıl oldu saçının resmini çekip koyabilir misin? birde çok akıo diolar turuncu felan oluomus oyle mi?:enbuyukkk:

14. 14 Ocak 2009
  15. GossipGirl_XoXo

GossipGirl_XoXo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elde ettiğiniz renklerin resimleri varmı koysanız daha güzel olurdu aslında bende turuncu istiyorum

16. 14 Ocak 2009
  17. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba ben palette kahve köpüğü ile neva açık sarıyı karıştırıp boyuyorum. Asena'nın rengine benzer bir ton çıkıyor ortada. Herkes çok beğendi, tavsiye ederim.

18. 30 Ocak 2009
  19. glt

glt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende palette kahve köpügü neva colar altın sarı karışımı boyuyacamda tam olar nasıl bi renk ortaya cıkıyor tam bi resim koyabılırmısınız cok ıstıyorum bu rengi artı 2sınıde 2tüp olarak kulanıyormusun cvbını beklıyorum gırafikcı arkadaşım tşk