Saç Boyası Siliciler ve Kullananlar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve deydey tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : deydey
  1. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar internette araştırdım ve boya silici diye birşeyler buldum.Saçınızı boyadınız ve istemediğiniz bi renk çıktı ortaya ve eğer saç zemininizde açıksa kurtulabiliyorsunuz.Sizlerle de paylaşmak istedim.Ayrıca kullanan arkadaşlar varsa onların da deneyimlerini öğrenirsek güzel olur yerimseniben

Bilgiler aşağıda...
    İstenmeyen Renklere ve Hatalı Boya İşlemlerine Elveda...

ERASER
    Size yarının görünümünü bugünden sağlayan DATEM teknolojisi ile üretilmiş önemli ürünlerden biridir. Saçtaki boyayı çıkarmada bir devrim yarattı. Sizin zananınızı imajınızı ve en önemlisi saçınızı koruyarak, bir sonraki boyamaya hazırlar. Düşük PH seviyesi nedeniyle saçınıza bakım yapar. Tek ve süper çıkarma sistemi ile istenmeyen veya yanlış uygulanan boyayı anında, kolay ve emin bir şekilde saçtan arındırırken saçın doğal yapısına zarar vermez.

• Saçtan kalıcı boyayı siler
    • D.A.T.E.M Teknolojisi ile üretilmiştir.
    • 3x100gr 3 losyondan oluşur.
    • Bir açıcı değildir. Bu yüzden doğal saç rengine etki etmez.kortex de yer alan yapay pigmentleri sıkarak küçültür.durulama sırasında serbest bırakır.
    • Gerektiğinde üst üste 3 uygulama yapılabilir.
    • Yarı kalıcı boyaları ve Kınayı silmez.
    ERASER Ekonomik ve kaygısız 2 uygulamalı pakettir. Bir çok üreticiler 2 veya daha fazla uygulamalı ürünü gerekli bulur. Diğer markalar bir uygulamalık paketler olduğundan kullanıcı 2 veya daha fazla uygulamalı ürünleri tercih eder.
    POST ERASER renk silmeden sonra yeniden renklendirildiğinde en çok ortak neden orijinal renge dönmesi veya daha koyuya dönmesidir.
    POST ERASER bu problemi ortadan kaldıracak içeriğe sahip bir pakettir.(eğer doğru kullanılırsa) POSTERASER tüm rengin çıkarılması gerçekleşmeyen kısımlarda uygulayıcıya yeninden ERASER uygulama fırsatını ve her seferinde mükemmel sonuçlara ulaşmasını sağlar.
    ERASER birden fazla kullanımlıdır.ERASER,defalarca renk uygulamasıyla yoğunlaşan rengi kırdırmak isteyen müşterilere de uygulanabilir. Genellikle bir salon daha yüksek ışıklandırmalara ulaşmak için açıcı veya SPECTRUM u tercih eder
    ERASER saçın yapısına tahribat vermeden aynı neticeyi elde etmede yapay renkleri derinlik ve tonlarını nazikçe çıkarmakta folyo ve bone kullanılabilir.

GOLDWELL
    Oksidasyonlu renk pigmentlerin ve yarı-kalıcı boyalarının saçtan kolayca çıkarılmasını sağlar.
    2x50 ml
    Tüm oksidatif Boya işlemi görmüş saçlarda kullanılabilir.
    Saçınızı rengini Oreal Kullanmadan 1-2 ton açar
    Zarar vermez Bitkiseldir.
    Kutunun içersindeki iki ürün birbirine karıştırılarak saça uygulanır
    30 dakika kadar bekletilerek yıkanır
    Saçlarınızı Hiçbir şekilde yıpratmaz

gibi... diğer markalar da Selective Oxy Reload,İndola vs.

Arkadaşlar kuaförlerin sitesinde okuduğuma göre kendilerinin tavsiye ettikleri ürün goldwell ya da Selective.Bu ürünleri diğerlerine göre daha başarılı buluyorlar.Ancak ürün kullanımından sonra 4-5 defa şampuanlayıp iyice arındırmanızı ve saçınıza kesinlikle saç kremi uygulamamanızı da belirtiyorlar.Çünkü saç rengi tekrar koyulaşıyormuş.Fiyatları da 25-40-TL arasında

Açıkcası ürünü alıp kullanmayı düşünüyorum.Benden önce kullananlar varsa da tecrübelerine ihtiyacım olacaka.s

2. 5 Şubat 2009
  3. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de kullanmayı düşünüordum. Biraz araştırınca vazcaydım. Kullanmadım ama yapılan yorumlara göre alacabulaca bir saç ve ya yanık bir saç sahibi olma ihtimali yüksekmiş.. Ben de yakarsa kuaför yaksın diorum saçları siyah olan biri olarak...
    Ve okuduklarımdan anladığım kadarıyla oriel kadar yıpratıorlarmış saçı.
    Caydırmaya çalışıo gibi oldum ama ben vazgeçmiştim.benneyaptımki

4. 19 Şubat 2009
  5. mispremses

mispremses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    benim kuaförüm boya silici yeni boyanmış saçta işe yarar belli bi süre önce boyanmış saçı akıtmaz dedi

6. 15 Mart 2010
  7. MELTEMTC

MELTEMTC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar sacım kızıldı ve sıyaha boyadım suan sarıya donmek ıstıyorum hemde ısrarla.....bu urunu kullanmalımıyım dıye dusunuyorum cok arastırma sonucu kullanacagım galıba kuaforler sıtesınde olumlu yazıyordu opuyorumnanaktan

8. 15 Mart 2010
  9. DrBune

DrBune Guest

Arkadaşlarrr.. Nasıl oryalin kötüsü, daha az kötüsü varsa (oryallerin hepsi kötü), silicinin de kötüsü daha kötüsü var. Diğerlerinden daha az zarar veren siliciyi biz satın alamayız,hem çok pahalı, hem de ünlü markalar kuaförlere satıyo sadece.. Benim kuaförüm iyisini kullanıyodu, iyisidir muhakkak çünkü benim saçım turuncuydu.. Sarı istedim.. Turuncudan önce katkat oryal vardıı sünüyodu saçım ıslakken, yani yanmıştı, yanık saçıma uyguladığı halde çokaz zarar verdi.. Hiç zarar vermedi demiyorum, ama oryalin verdiği zararın yanında sıfır kalır yani.. Neyse turuncu saçıma uyguladı bbunu.. Dibimde ana saçım vardı, bi baktım ana saçımın da rengi değişmiş.. Turuncu yerler de akmş.. Üstüne altınsarısı boyadı, bildiğiniz platin gibi oldu :) bu işlemi 2 ay içinde 2 kere yaptırdım.. Bence korkmayın, profesyonel bi siliciyse bişi yapmaz.. 2 kere yaptırdım ben.. Ayrıca saçım yeni boyanmış değildi..

10. 28 Temmuz 2010
  11. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    super birseymiş bu daha onceden kullanan var mı ?

12. 28 Temmuz 2010
  13. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    loreal ın efassor dıye bır urunu war ben onu tavsıye edıyorum kuafor uygulamıs sacım hıc yanmamıstı yıne alıp kendım yapıcam onu

14. 13 Ekim 2010
  15. oslemmm

oslemmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bnde açıktı zaçlarım gittim kahve aldım oda çok koyu oldu daha 2 gün oldu alzam acaba gerçekten işe yarar mı :/ bide diplerini yakıomu bunlarda

16. 31 Ekim 2010
  17. mehcem

mehcem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm sacın yandımı efosor sonrası bende yaptırmayı dusunuyom,supurge sapı gıbı olmasından korkuyorum acil cevap,teşekkurler

18. 19 Nisan 2011
  19. Divont

Divont Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok fazla kullanan yok sanırım sadece 1 kişi yorumlamış