saç boyası

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ELXIXFNAZ tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ELXIXFNAZ
  1. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar sizce saçlarımı boyamak için erkenmi kimyasallar süte geçer diye korkuyorum bilgisi olan varmı evde kendim boyayayım diyorum hangi markayı önerirsiniz garnier bitkiselmi???

2. 31 Ağustos 2008
  3. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    naturel color diye bir marka var hamileler için tamamen bitkisel kokusu bile yok akmıyor aktarlarda yada büyük kozmetik mağazalarında bulabilirsin

4. 1 Eylül 2008
  5. dilasultan

dilasultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben kızım 2 aylıkken gitmiştim kuaföre,sordum zararı olmaz demişti,ayrıca doktorların boyadığını da biliyorum,ama yine de insan tedirgin oluyo,içine sineni yap,ya da saçların tek renkse hazır kınalar var her renkte hint kınası,onlardan kullan,hamileyken ondan kullanmıştım ben...

6. 1 Eylül 2008
  7. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ben bitkiselde olsa güvenemediğim için saçlarımı boyatamıyorum.röfleli idi benim saçlarım röflesi hemen hemen enseme kadar indi. saçlarımı yaptıramadığım için süslenmek gelmiyor içimden. kimi doktor boyat ama bi kaçgünanne sütü verme sağdığın sütü at diyor zaten 3-5 yudum bişiy içiyo süslencem diye kızımı mahrum etmek içimden gelmiyor.