saç boyasına son!!! şampuanla beyazlar eskı halıne!!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve crazy46 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : crazy46
  1. crazy46

crazy46 dilber-i rana... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam aradaslar bır yakınımdan,duyduguma gore bir şampuan varmış , bu şampuanı normal yıkama şeklinde bir süre kullandığımızda saçların beyazdan tekrar eski haline döndüğünü söyledi...
    adı moliva kullanan varsa gerçekten etkili olup olmadığını paylaşabilir mi????.......a.s.
    gercekse suppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr????

2. 3 Nisan 2010
  3. aslinalan

aslinalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu molivanın sitesine baktım da yorumlar sanki hep bir ağızdan çıkmış gibi ve ürün özellikleri hakkında sorulan bir soruya yanıt gelmemiş, tarih de Ocak ayı. çok güven vermedi sanki bana ama yine de kullanmış olanların fikirlerini bekliyoruz. Bi de stop grey diye bişey vardı ben ondan almayı düşünüyodum. molivayı da guclubacismileşimdi sizden öğrenmiş oldum

4. 4 Nisan 2010
  5. mavikus

mavikus Kınalı Kuzuu :) Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    73
    Ben pek güvenemiyorum, benim ırsi beyazları da siyahlatacaksa benden on puanaklinialirimsmile Pek inandırıcı gelmiyor. Ama yorumları takip edeceğm

6. 27 Şubat 2013
  7. ezgias

ezgias Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bende stop grey kullandım gerçekten sonuç inanılmaz sadece 4 hafta da saçlarım eski haline kavuştu iyiki kullanmışım stop greyi

8. 13 Mart 2013
  9. sunsea

sunsea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    Benim de yasım cok genc olmasına ragmen genetikten gelen beyazlarım var ben bu konuyu cok arastırmıs biri olarak bunun önüne gecileceğini düşünmüyorum.

10. 16 Nisan 2013
  11. gokce31

gokce31 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ben 2 yıl önce kullandım saçımı mahvetti ve hala düzelmedi.Kesinlikle yalan...:KK43: