Saç çıkaran bir formül arıyorum?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve ZeYoz tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ZeYoz
  1. ZeYoz

ZeYoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaw arkadaşlar slmlar bana saç çıkaran formül verin lütfenn saçımın ön tarafı yani ivimin olduğu yer çok fazla açık yaww ne ediyim ki şöle çıksında saçlarım rahtlayım yaww...bekliyorum :KK46:fisfisfis

2. 15 Mayıs 2008
  3. chatlakshe

chatlakshe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bende de saç kıran oldu tepeye yakın bi yerde 6 ay gibi bir süre ilaç kullandım olmadı en sonunda başka bir dr. a gittim saçımın dökülen yerine iğne yaptı 2 defa 15 gün içinde falan tekrar saç çıktı yerimseniben

4. 15 Mayıs 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuzenim sac kıran oldu bi berbere gittiler adam oraya çizik atıp sarımsak alan yedirmişti ama sonra ne loldu bilmiyorum simdilerde bişeyi yok ama...

6. 16 Mayıs 2008
  7. chatlakshe

chatlakshe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana da öyle yaptır dediler ama ben yaptırmadım doktorada sordum sarmısak sürülürken o bölgeyi zedeleyebilirmiş ters etkide yapabilirmiş..

8. 17 Mayıs 2008
  9. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    sarımsagı ıyıce yedırmek lazımmıs kızarana kadar ama ne kadar dogru bılmıyorum yapmaya da korkuyorum cok dokuluyo benımlıler de hepten kel kalmayalım:eek:klava:

10. 18 Mayıs 2008
  11. ZeYoz

ZeYoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yanlız bende saç kıran yokki saç ÇIKARAN bi formül istedim....özelliklede ivivmin olduğu ön tarafı çok dökük o yüzden yinede teşşekkür ederimm.....cevaplarınızı bekliyorummm..

12. 18 Mayıs 2008
  13. bagbozumu

bagbozumu Guest

ben sıgır iliğini duydum.Saç çıkardıgı söyleniyor.tam tarifini ögrenirsem sizinle paylaşırım.

14. 19 Mayıs 2008
  15. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saç nasıl çıkar eğer saç hücrelerimiz ölmediyse yani hücremiz mevcutsa saç oluşumunu canlandıran saç köklerini canlandıran şeyler kullanmalıyız sarımsak yağı sarımsağın kendisi ısırgan otu suyu priorin biotin içerikli vitamin hapları bunların hepsi saç oluşumunu canlandırır priorin marka ilaç da öyle

16. 20 Mayıs 2008
  17. cimhop

cimhop Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sığır iliği tarifini ben internetten bulup yazmıştım denemedim 150 gr sığır iliğiniküçük küçük doğrakısık ateşte yağı çıkana kadar erit ve yağını süz çıkan yağ kadar hindistan cevizi yağı ekleyip bu karışımı sac diplerine sür en az 1 saat bekle şampuanınızada çam terebentini 1çay kaşığı ekle

18. 21 Mayıs 2008
  19. izmirliii

izmirliii Guest

cnm life time hare care'i bi kullan derim.saç çıkarıyo mu bilmiyorum ama geçen gün kuaföre gittiğimde yeni saçlarımın çıktığını söyledi.baya bi sevindim.