Saç derisinde kaşıntı ...

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve izmirliii tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : izmirliii
  1. izmirliii

izmirliii Guest

Kızlar ya başımın arka bölgesi kaç gündür kaşınıyo.kepek falan hiçbişey yok sadece kaşınıyo öyle.neden olabilir?benimle aynı durumda olan var mı?

2. 26 Mayıs 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm belki alerjik bir durum söz konusudur yeni kullandığın bir ürün olabilir mi belki fönden de olabilir

4. 27 Mayıs 2008
  5. izmirliii

izmirliii Guest

belki canım olabilir bende bilmiyorum kepek falan da yok.bi doktora görüneyim bari.tşkler cvp için tatlımyerimseniben

6. 27 Mayıs 2008
  7. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yeni yıkamama ragmen agrılı bi kasıntı oluyo.. sac diplerim okadar cok acıyoki... ne yapmalıyım.. cok agrıyo ve sacın yönünü degiltiremiyorum okadar yani.. artı sacımı tarayıp masaj yapmaya calısıyorum derim agrı dahada siddetleniyo.. ne yapmalıyım.:S

8. 27 Mayıs 2008
  9. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Bit olabilir...Otobüste başımızı yasladığımız yerden bile geçebiliyor....

10. 27 Mayıs 2008
  11. izmirliii

izmirliii Guest

bit olma ihtimali hiç yok çünkü anneme baktırdım saç diplerime.ve bit olsa başın her tarafı kaşınır.

12. 27 Mayıs 2008
  13. izmirliii

izmirliii Guest

cnm benim ağrılı değil sadece kaşıntı ama geçiyo sanırım.sen kesinlikle bi dermatoloğa git göster canım baksınlar iyice.ben de gidicem.

14. 27 Mayıs 2008
  15. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım belki nemsizliktende olabilir sacın cok hava almamıs ve nemsiz kalmıssa sac derin oda kasıntı yapar...sık sık tara sacını masaj yap cok bastırmadan bide hergün yıkama dinlendir..a.s.

16. 28 Mayıs 2008
  17. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sıcaktan ve terden kaynaklanıyor olabilir helede ense bölgesiyse büyük bir ihtimal terdendir canım..

18. 4 Eylül 2008
  19. ewet kızlar yine ben..çok oluyorum biliorum ama :1rolleyes: şimdi kızlar önceki başlıklarımda anlattığım gibi ya da bilmeyenlere bi daha anlatıyım 2 aydr falan haftada bir yağlarla bakım yapıorum saçlarıma sonra zeytnyağlı sabunla sabunluyorum sonra tresanıma çam terebentini kattım onunla bi de şampuanlıorum saçlarımın dökğlmesi durdu buraya kadar herşey iyi hoş güzel de benm saç derimde bir kaşıntı başladı :bbo:sabun ilk başlarda kepek kaşıntı yaapar deidler ama 2 aydır bişi yok olsa ilk yıkamalarda olurdu sanki...acaba kafamı iyi durulayamıyo muyum kalıntılar mı kaşıntı yapıo?? çünkü kepek flan da yok kaşıntı belli bi bölgede de diil her yanında Acaba neden oluo bu bilen war mı?? yağlar böle bişi yapar mı ??