Saç Derisinde Sedef

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve nazberen tarafından 11 Mart 2008 başlatılmıştır.

11 Mart 2008
    Konu Sahibi : nazberen
  1. nazberen

nazberen Guest

Sedef Hastaliğina Iyi Gelen Yada Biraz Geçmesine Yardimci Olacak Bi ürün Ot çamur Var Mi? Annemin Kanser Olduğunu öğrendiğim Günden Sonra Saç Derimde Sedef Oluştu Ve Zamanla Yayildi Doktora Gittim Verdiği Ilaçlar Bi Işe Yaramadi.yardim Edinnnn........

2. 11 Mart 2008
  3. xoxzge_xoxzge

xoxzge_xoxzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım cok gecmıs olsun bı bılgım yok ama arastırıyım bulursam senınle paylasırım

4. 11 Mart 2008
  5. kxixzçe

kxixzçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım.. bende de seboreik dermatit vardı.. çok ileri derecede değildi ama yine de kaşıntı ve kepeklenme bunun yanında saç dökülmesi oluyordu.. doktora gittim.. novocrin kepeğe karşı etkili şampuan bir de revigen areata verdi.. şuanda çok memnunum.. kepekler, kaşıntı ve saç döüklmem geçti.. revigenin kepek konusunda etkisi yok sanırsam o daha çok dökülmede etkili fakat şampuandan çok memnunum.. istersen dene canım..

6. 20 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

8. 20 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bu arada bende bi losyon var adını tam hatırlamıyorum ama markası neostrata eğer istersen sana tam adınıda yazarım, bayadır bende kullanmıyorum ama başlıcam,birde elecon var,zaten bunları eczacıyada sorarak alırsın ama sedef olunca iş bazı ürünler vazgeçilmez oluyo,bunlarda onlardan sadece ikisi.

10. 20 Mart 2008
  11. yayen

yayen Guest

ya arkadaşlar benim arkadaşımdada sedef çıkmıştı kollarında vede geçti sedefin s ni bulamıyoz o nasıl iyileşti anlamıyorum ama onun dediği bir şey var morelini yüksek tutkafanı herşeye takma zor olsada bunları başarmak zor bide kendisi psikiyatri sekretiriydi

12. 20 Mart 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    peki saç sedefi ile seboreik dermatit arasındaki fark ne?

14. 20 Mart 2008
  15. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    nazberenciğim bu arada çok geçmiş olsun inşaallah geçer hastalığın canım

16. 20 Mart 2008
  17. kxixzçe

kxixzçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seboreik dermetit hafif derecede egzama diye biliyorum.. saç derisinde kepeklenme, kaşıntı, saç dökülmesi; yüzde de deri pullanması, kızarklık ve kaşıntı oluyor..

18. 21 Mart 2008
  19. EU1

EU1 Guest

seboreik dermatit sedefle yaklaşık aynı belirtileri göstererek sedefi taklit eder ama sedef değildir,saçtaki sedef se sedef hastalığının ta kendisidir....