Saç Diplerim kaşınıyor

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

saçlarımda hiç geçmeyen bir kaşıntı ve sürekli kepeklenme var.
    Hangi şampuanı kullandıysam bunlar yok olmadı.
    Bunun için bir tavsiyesi olan var mı arkadaşlar?

2. 13 Mayıs 2008
  3. canım ya onun için hc saç bakım yağını iyi dediler yani sitesinde öle yazıodu pullanma ve kepek problemi diye bi siteyi incele tatlım

4. 13 Mayıs 2008
  5. aloft

aloft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Güzelim benim de bir ara böyle olmuştu,hatta kaşıdıkça kepeklenmeden çok saç derim kalkmaya başlamıştı iğrenç olmuştu tatlicadiarzu ,
    daha sonra cildiyeye gittim,bana bir iki losyon ve eczanelerde satılan şampuan verdi,şampuanın adını şimdi hatırlamıyorum ama hala evde var.losyonlardan ziyade şampuan iyi geldi bir haftada ne kaşıntı ne kepek ne de saç derisi problemim kalmıştı istersen akşam evden bakıp yarın yazarım buraya,şampuan zaten reçetesiz eczanede satılan bir şampuan.

6. 13 Mayıs 2008
  7. canım ya eğerki saçların yağlıysa çam terebentin de bi arkadaşım kullanmıştı bide ısırgan otu bunlarıda bi değerlendir ama eğer kuru saçlıysan sakın deneme daha da kurutuyor

8. 13 Mayıs 2008
  9. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence cildiye doktoruna veya dermotoloğa git..onu bunu kullanmakla geçicek birşey değil gibime geldi...çünkü sorun saçta değil saç derisinde belli ki...

10. 13 Mayıs 2008
  11. periprensesi

periprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dove, elseve markalarının kepek ve kasıntıyı onleyen kucuk sıselerde urunlerı var ortalaa 10 mılyon. denyebilirisin benimde bu sorunum vardı yenı aldım arkdasım memnum kalmıs ama ben denemedım

12. 13 Mayıs 2008
  13. KeLeB3K

KeLeB3K Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı sorun bende de vardı kasıntıdan olucem sanıodum hatta bitlendigimi bile dusunmeye baslamısıtım:) dustan cıkar cıkmaz bile kasınıodu hemen gittim clear aldım ilk yıkamada bile fark etti ...2 hafta oldu clear kullanalı şimdi hic kasıntı hiçbisey kalmadı ki onceden kerastese'ın yesil kutuda cimento serisini kullanıodum sonradan kuafore sordugumda bazı ciltlere agır gelebildigini ve alerji yapabilcegini soyledi artık bi sampuana da o kadar para bayılmam:KK70:...şimdi cleardan cok memnunum tavsiye ederim..

14. 13 Mayıs 2008
  15. Unicornbe

Unicornbe Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    cnm eger kasıntı varsa sakın cam terebentı kullanma daha cok kasıntı yapıcaktr sac derın hasaslasmıs olabılır cıld doktoruna gıtmelısınCADIARZU

16. 14 Mayıs 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Hepinize teşekkür ederim kızlar. a.s.
    dove da kullandım, bir şampuan daha vardı kaşıntı ve kepek için, onu da kullandım. ilk günler iyiydi ama sonra yeniledi.
    Çam terebentin kullanmıştım ama evet o daha da kuruttu.
    Son olarak cuma günü cildiyeye gideceğim artık arkadaşlar. Olacak gibi değil. İnsanlar bitlendiğimi zannedecek :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mayıs 2008
  18. 14 Mayıs 2008
  19. EU3

EU3 Guest

...........................

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mayıs 2008