Saç diplerim neden bööyle??

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve Celinee tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Celinee
  1. Celinee

Celinee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SeLam kızlar..Benim sorunum saç dökülmesi sorunum için çok uğraştım kan değerlerime vitamin eksikliğime kadar bakıttım hepsi normal.Neden böyle bi günde en az 350-400 tel saç gider diye stresteyim.Geçenlerde bişiy farkettim saç köklerim çok kalın sanıyodum biraz tırnaklarımla iteledim kepek gibi yapışkan bişiy saç kökümü kaplamış sizce bu ne olabilir acaba sac köklerimmi tıkalı benim ?!?Yardımlarınız ve verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim...

2. 27 Nisan 2008
  3. Ferzane

Ferzane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tikali Olabilir Arkadaşim Bu şampuanlar Da Bulunan Dimethicone Adli Madde De Buna Yol Açiyor Içeriğine Bak Bakalim Var Mi Yani Ille De Bundan Olmamiştir Belki Ama O Da Yapabiliyor En Azindan Içinde Dimethicone Olmayan Bi şampuana Geç Bakalim (ben şuan Gliss Ipek Teknolojisini Kullaniyorum çok Iyi Geldi) Bir Kaşik Da Bal Koy E Vitamini De Ekle Ben Böyle Kurtuldum Dökülmelerden Saçlarim Güçlendi Umarim Geçer ...

4. 27 Nisan 2008
  5. izmirliii

izmirliii Guest

canım aynı problem bende de var saç köklerin yıkanmış dökükme yapan da o.arındırıcı şampuan kullan haftada iki kez.

6. 27 Nisan 2008
  7. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sitres saçın düşmanıdır bide E vitamini kullan saçtaki ölü hücreleri yeniler saçın kalın ve kalitekli ve dökülmemesi için gelincik çiçeğini kaynatıp soğuyunca saçlarına sür........memnun kalacaksın gözenekleri bile açyo.

8. 28 Nisan 2008
  9. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    stres yapabilir,kullandığın şampuan yapabilir, sigara içiyosan oda yapabilir benim arkadaşımdada aynı problem vardı sigarayı bi bıraktı kurtuldu uzamasıda hızlandı vallah sengözlerimebaksanab

10. 28 Nisan 2008
  11. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saç derinde rahatsızlık olabilir bence dermatolaga git