Saç diplerinin kaşınması.

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve serralmila tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    1 Mart 2012
    Konu Sahibi : serralmila
  1. serralmila

serralmila Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim saç diblerim oldukça kaşınıyor. Bunun bitle alakası yok, eminim. Banyo yaptıktan sonra azalıyor 1 gün sonra tekrar kaşınmaya başlıyor. Bunun neyle ilgisi var acaba? Düzelmesi için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. :KK5:

2. 1 Mart 2012
  3. pntore

pntore Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aynı dertten müzdaribimm :KK43: ben yıkadığımda da aynısı, birde kepekte var. Neredeyse kullanmadığım şampuan kalmadı.

4. 1 Mart 2012
  5. Behamer

Behamer tontin tinton Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    tammm saçımı kasıyodum konuyu okudum

benm sac diplerim kuruluktan kasınıyo eger dipboya istiyorsa o zamanda kasınıyo

6. 2 Mart 2012
  7. jsskck

jsskck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benimde öyle bi sorunum vardı eczaneden şampuan aldım. ismide ketoral ve ger:Dçekten kaşıntıya cok iyi geliyor. ve ben bunu doktor tavsiyesiyle aldım.kullanıdgınız zaman kaşıntı falan kalmıyor. çok pahalı birşeyde değil :D

8. 2 Mart 2012
  9. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi MANKEN GIBI GACIYIM Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    o derttenbende müzdarıbım canım gecen gun kozmetıkcıye gırdım smapuna bakıorum bıtkısel alıroum bırkaıorum dıerıne donuorum dıer msuterının ılgısını cekmsı kadın akka tutmus y a:D hanım efendı dedı yaklasık 20 dakıkadır sampuanlara savas acdınız dıor deıdm sormayın kafa derım cok kasınıor bugun dus alı yarın sankı 3 aydır yıkanmamsı mısalı kasınıor utanıorum artık goren bıtlı sanıcak dıe kadında eczacı ımısı deıdm allah gonderdı :D sampuanlara kendı dılınde bısey dedı amam adını unutum koyuorlarmsı slıkonlastırormuymus ne o yuzden olabılır dedı olabılerr deıdm bıtkısel alım dedım 20 den asagı yok elsev aldım ıyı geldı suan kasıntı yok

10. 7 Ekim 2013
  11. halimee1987

halimee1987 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kafa kaşınması hakkında araştırma yaptımda, birden fazla sebebi var örnek sabun ve şampuandan kaynaklanabileceği gibi, cilt mantarı problemi olabileceği sıkça bahsedilmektedir. Bencede mantar ağırlık basıyor. Sebore ve seboreik dermatit problemide neden olabileceği belirtilmiş

12. 8 Ekim 2013
  13. drsheldoncooper

drsheldoncooper Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    egzema ya da seboreik dermatitin olabilir. doktora gitmeni tavsiye ederim ketoral iyi gelebilir.

eğer market şampuanları kullanıyorsan mutlaka organik ve az kimyasal içeren şampuanlar kullanmanı tavsiye ederim ben down under naturals kullanıyorum nude serisi iyi geldi.

ayrıca zeytinyağı sürersen de çok iyi geliyor.

bir de stresi azaltmalısın streste insan kaşınmaya başlıyor :)