sac dipleriniz kaşınıyor mu...lütfen acil yardımm..

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve didemce tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : didemce
  1. didemce

didemce Guest

merhaba arkadaşlar sac diplerim çok fazla derecede kaşınıyor kaşımakdan yara oldu...
    doktora gittim ilaç yazdı her biri 200 300 ytlden başlıyor
    kuaförüm sac cıkıyor ondan kaşınma yapar dedi sizce dogrumu..yada başka bişey mi ..
    saclarım çok az inanılmazında az bunlarda dökülücek kel kalıcam diye korkuyorum yardımınıza ihtiyacım var..:Saruboceq::a015:a.s.

2. 29 Ekim 2008
  3. Kircicegi

Kircicegi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla benim de kasiniyor ama kepek problemi var bende sik sik sac samuani degistirmekten sanirim kepek oluyor bende sasirdim kaldim bide kasiniyor ben doktora gitmedim ama bilmiyorum

4. 30 Ekim 2008
  5. derin55

derin55 şükürrrr yarabbiimm!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    dikkat et bendede oluyor sonrasında saçlarım dökülüyor bölgesel olarak!bence doktorun dediğini yap öncelikle pahalı olabilir belki ama saçlarını kaybetmek kadar pahalıya patlayamaz en azından...

6. 16 Kasım 2008
  7. ela

ela Guest

Benimde tam tersi saç diplerim acıyor bu şikayeti olanlar varmı acaba?

8. 16 Kasım 2008
  9. didemce

didemce Guest

doktora gittim ama bilmiyorum...ialçları sipariş verdim eczanede yokmuş istediler....öyle böyle bir kaşınma degil..1 gün durup bir gün yıkanıyorum.. artık gecen anne bit mi düştü ne ya bak bi dedim annem yok kızım kepek bile yok diyor tertemiz sacların diyor... ay bilmiyorum boyadım saclarımı hala aynı kafayı yiyicem..kaşıdıkca kaşıyasım geliyor...:uhm::uhm:a.s.

10. 17 Kasım 2008
  11. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim senin sorunun nedir bilemiyorum ama ben 3 ay boyunca cektim sac derisi kasintisini. Hatta hergün esime bit varmi diye baktirip SIK tarakla lavabonun icine tariyordum saclari belki esim görmemistir bitlendim kesin diye düsünüyi
    ordum. Malum oglusum yuvaya gidiyor gelirmi gelir. kaydirigubbakcemile3 Ama anladimki benim sorunum camterabentininden kaynaklaniyormus. Cam terabantini karistirdigim sampuanim bitti birdaha sampuanima karistirmadim benim kasinti gecti :eek: sanirim tahris etmis sac derimi yada alerjik bir durum yaratti . Eger kullandigin bu tarz bir bakim ürünü varsa onu bir süre kullanma kasintin gecerse bilki alerjin var yada sac derin tahris olmus. Eger böyle birsey yoksa doktorun tavsiyelerine kesinlikle uy.

12. 17 Kasım 2008
  13. ScHeKeYiM

ScHeKeYiM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadasinda Dedigi Gibi Kullandigin Bi Üründen Kaynaklanabilir...

Benimde Su Siralar Acayip Derecede Kasiniyor Ben Yilan Yagina Basladim Bi Ara Dökülüyor Die Birakmistim Tekrar Basladim Ve Aksatmadan Yaptigimdan Dolayi Bi Kasinti Var Normalde Yoktu Ben Yagdan Kaynaklaniyor Die Düsünüyorum Böyle Tatli Tatli Kasiniyor Icim Gidiyor Kasimak Icin Ama Kasiyip Egerki Sac Cikiyorsa Tekrar Yok Olmalarini Istemiyorum Sende Kendini Tutmaya Calis Yada Tarakla Hafifce Tara Kasintisini Aliyor =)

14. 25 Aralık 2008
  15. Elma_SheqeRi

Elma_SheqeRi Guest

mrb cnm bnmde acayipp kasınıyor banyo yaptıktan 1 gun sonra kasıntıdan ölüyorum e haliyle kasıyınca kepeklerde ortaya cıkıyor we yine banyo yapmak zorunda kalıyorum internetten bisey buldum bi dene belki isine yarar bende belki denerim:
    "Saç diplerinizdeki kaşıntıyı ve kuruluğu önlemek için saçınızı elma sirkesi ile yıkayıp 10 dakika bekleyin ve durulayın. hem kaşıntıdan kurtulacaksınız hem de saç diplerinizdeki kuruluktan kurtulduğunuzu göreceksiniz."ama denemedim bilemiyorum deneyen warsa we yazarsa cok ii olur canlarım..