Sac dklmesi ve boya

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve GriKent_wien tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : GriKent_wien
  1. GriKent_wien

GriKent_wien Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar,
    ben sacimi ilk defa boyatmayi düsünüyorum.. sac rengi olarakda kizil ya da turuncu tonlarinda boyatmayi istiyorum.. ama sac boyaLari hakkinda pek fazla bilgim yok, sizce hangi markra boya daha iyi? birde saclarimda dökülme sorunu var benim, boya saclari daha da fazla döker mi?

2. 23 Aralık 2008
  3. vildansu

vildansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla benim saclarim dökülmüyorken ben boyamistim dökülmemisti..ama ilk boyadigimda tabii...simdi 3. veya 4. boyamada saclarim dökülmeye baslamisti :S

4. 26 Aralık 2008
  5. arkadaşım 3 ay boyunca saçlarım dokuldu daha doğrusu koptu kullanmadığım ilaç kalmadı ama saçıma gölge yaptırdığımda dokulme hatta kopma şak diye kesildi hatta buraya yazdım konuyu 2 haftadır dokulmem çok az seviyede yalnız buraya yazdığımda bir arkadaş gözenekleri tıkdığı için geçiçi durdurur dedi onu bilemiyorum ama şu anda hayatımdan gayet memnunum

6. 26 Aralık 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

aman saçını boyatmayı düşünme ben bugün boya yüzünden saçımı kestirdim,boya saçın nemini alıyor kurutuyor birde üstüne düzleştirici yaparsan mahvediyor gel vazgeç bu işten birgün benim gibi saçlarına veda etmek zorunda kalma senağlama

8. 26 Aralık 2008
  9. zeynep.ss

zeynep.ss gece kraliçesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence sac boyama işine hiç kalkışma doğal sac her zaman iyidir,çok pişmanım boyattığım için,şimdiki aklım olsa hayatta boyatmazdım heralde..:1no2:ama illada boyayacaksan korkma sacların dökülmez boyuyosun diye..:icecream: