Saç dökülmesi için Bioxin kullananların alanı

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve mine_26 tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : mine_26
  1. mine_26

mine_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben son 1 yıldır bioxin şampuan kullanıyorum dökülme olayı kalmamıştı ama daha sonra alırım dedim 15 gün kadar başka şampuanlar denedim.Dökülme tekrar başladı.Kötü KazenKötü Kazen

Bu saç dökülme olayı beni sinir hastası yaptı laelaelaelaelae

Bugün Bioxinin serumunuda aldım 3 kutu kullanmam gerekiyormuş.gerekirse 5 kutu kullanıcam yeterki gürleşsin sağlamlaşsın süprizzzzz

Sonuçları size bildiririm:enbuyukkk:

2. 26 Temmuz 2008
  3. neslihan cansel

neslihan cansel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Senin saçların hangi sebebe bağlı olarak dökülüyor? Doktora gittin mi?
    Benim de saç dökülme problemim vardı-hala da var- doktora gittim.Bana bir sürü tahlil yaptırdı.Sonunda Effluvium teşhisi konuldu. Şimdi Placenta şampuan ve Placenta losyonunu kullanıyorum. Bioxinin herkeste işe yaramadığını duymuştum. Doktor önerisi olmadan kullanma derim.

4. 30 Temmuz 2008
  5. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bioxin kullanan arkadaşlara sorum var; nasıl kullanıyosunuz , başka şampuan kullanıp ardından bioxinmi yoksa sadece bioxinimi kullanıcaz, kaç defa şampuanlıyosunuz saç dökülmesine yardımcı oluyomu merak ettim memnun kalanlar varmı bu üründen?

6. 3 Ağustos 2008
  7. neslihan cansel

neslihan cansel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya herkeste işe yaramıyor. bu kesin. Daha saçların neden döküldüğüne bağlı.

Eğer bir hastalık sonucu saç dökülüyorsa tedavi gerekir.İlaçlarla sonuç alınamadığı durumlarda bu tür ilaçlar kullanılır.Saçları gürleşen insanlarda var, bir sonuç alamayan insanlarda var.

8. 3 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bende almaya karar vermiştim eltim kullanıyomuş yeni doğum yaptı ve emzirio dolayısyla dökülme çok oluyordu ama tamamen kesilmiş.
    dökülmenin bir çok sebebi olduğu söyleniyor:
    stres,mevsim değişimi,kansızlık,vs. ve bunların çoğu hepimizde hemen hemen varolduğu için engellicek kesin bir çözüm gerek bu dökülmeye evde kızlarımla birlkte 3 bayan olarak saçtan geçilmiyo ev bıktım vallahi ,eşiminde dökülüo kısa olmasına rağmen.
    umarım bioxcin çare olur bizlere..

10. 3 Ağustos 2008
  11. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de kullanmıştım ama faydasını görmedim hiç.

12. 3 Ağustos 2008
  13. EU3

EU3 Guest

sadece şampuanmı kullandınız.
    gerçi o tek başına bile işe yarıyomuş

14. 3 Ağustos 2008
  15. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    Bende kullanıyorum 2 ay oldu bir ara durdu sonra yine başladı malesef ama benim birşey dikkatimi çekti sizlerlede paylaşıyım ben nezaman saçıma saç kremi sürmesem saç dökülmem azalıyor o yüzden kullanmamaya karar verdim birde bunu yapın bakalım belki bazılarınıza iyi gelir

16. 3 Ağustos 2008
  17. EU3

EU3 Guest

aslında haklı olabilrisin cnm. ama malum sular kireçli saçlarımız genelimizn boyalı-röfleli,
    kremsiz açmak,taramak mümkün diilki.kremli şampuanlarda yeterli gelmiyor benim saçlarıma.kızlarıma bile krem kullanıyorum kolay tarama açısından..

18. 3 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım priorin kullan dahaiyi bi şampuan hemen kesti dökülmeyi ben iyikide kullanmışım diyorum çok memnunum bioxsin bırakılınca tekrar dökülüyo sac ben bıraktım dökülme olmadı hem saca cok iyi geliyo