Saç dökülmesi için OTACI-OTAL çam katranlı kükürtlü sabun

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve EU3 tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

OTACI-OTAL çam katranlı kükürtlü sabun kullanan oldumu aranızda arkadaşlar.bi yerde okudum,kişi bu sabunu kullanmış ve ilk yıkamada etkisini göstermiş.şiddetle bu sabunu tavsiye ediyor kendisi.hafif baş ağrısı yapıyormuş ama oda saç çıkıyor olduğundanmış.ordan anlayabilirmişsiniz yeni saçların çıkıp çıkmadığını.işte böyle bi yazı okudum tesadüfen.sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar?kullanananlarınız oldumu hiç?:uhm:

2. 30 Aralık 2008
  3. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ay sabun bide katranlı falan. olan saçlarımda elime gelir gibime geliyor. ben pek inanmıyorum çünkü okadar ürün var ortada. bide o sabun cilt için değil mi daha çok:bbo::bbo:

4. 30 Aralık 2008
  5. EU3

EU3 Guest

canım valla okuduğum şey bu ve birçok kişi memnun kalmış,saç uzatmaya da etkisi varmış ayrıca onu yazmayı unuttumuşum.bi denesek mi acaba?

6. 30 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

çok garip yaaa
    hiç kullanmadım ve de hiç duymadım...
    ama araştırcam bende

8. 30 Aralık 2008
  9. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben biikere denedim defne sabunu. allahım saçlarımı ayıramadım resmen. çok kötü oldu. :1no2: korkuyorum. zaten iki tel pırasa gibi elimde kalır falan. ama şu var bioxcin ve revivogen ciddi ciddi saç çıkartıyo gözlerimle gördüm şahit oldum. ilk başta döküyo gibi ama onlar zaten zayıf olanlarmışsüprizzzzz

10. 30 Aralık 2008
  11. ela

ela Guest

ya arkadaşlar saç derisi ölmemişse zaten saç çıkmaz mı ben anlayamadım ölü deriye ne yapsan boş zaten....

12. 30 Aralık 2008
  13. gxuxlcee

gxuxlcee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kullanmıştım birkaç ay ama faydasını göremedim.Şimdi defne sabununu kullanıyorum uzun zamandır,ondan memnunum.

14. 30 Aralık 2008
  15. rabmer

rabmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence bu iş genetik ya kel kalcam işte:)

16. 30 Aralık 2008
  17. rabmer

rabmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ark maydonoz suyuyla sirkeyi durulama suyunuza koyun faydasını görüceksinizzzzzzzzz.yumuşacık yapıyo ve elektiriklenmeyi alıyo ve saçlarım yıkarken taraken hiç dökülmüyo deneyin kızlar:)

18. 24 Şubat 2013
  19. klbkbr

klbkbr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    bu sabunu sivilce sorunu için kullanan var mı acaba? hem kepeğe hem de sivilcelere iyi geldiği yazıyorda