saç dokulmesi tedavisi icin nano teknolojıyle uretılen yenı urun folixir

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve seertmece tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 4 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : seertmece
  1. seertmece

seertmece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu urunu dermatolojı prof dr meral şaşoglu uretmıs.. elele dergısının bu ayki sayısında okudum ve nette arastırdım.. hatta Meral hanımla telde konustum.. bu urunu onerdı.. suanda mınoxıdıl ve revıvogen kullanıyorum.... aranızda bu urunu kullanan varsa etkılerını paylassın.. ben elımdekıler bıtınce denemeyı dusunuyorum.. sitesine gırersenız cok ıddıalı bı urun oldugunu gorursunuz... inşallah iddia ettiği kadar etkili ve başarılı bi üründür... maddi olarak bisuru para gitti bu saç iiçin.. mavevı olarak ayrı yıpranıyoruz... folixir firması uretıcılerıne burdan seslenıyorum... deneme paketlerı versınler ucretsız tanıtım amacıyla.... iyi bi urun oldugunu anlarsak.. memnun kalırsak zaten almaya devam ederız.. bıktık artık denemelerden husranlarda.. urunune guvenen bu kadar fedakarlık yapsın artık.. saç dokulmesı ekonomık bi pazar artık...
    herkes cok ıddıalı rekjlam yaparken .. ama kullanıoruz bakıoruz palavra... para tuzagı....bu nedenle folıxır fırması ılk denemeyı sız hedıye etsenız ıyı olur..zaten bana ıyı gelırse bu sıze kat kat gerı donecek.. etrafımda o kadar cok ınsan varkı sacı dokulen.. tavsıye edebılecegım..

2. 13 Aralık 2009
  3. seertmece

seertmece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    yok mu hiç kullanan yaaw..

4. 20 Nisan 2010
  5. seertmece

seertmece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kullanan varmı aranızda bu urunu

6. 28 Nisan 2010
  7. zeyno_can

zeyno_can Guest

kullanan olmadımı hiç?

8. 7 Mayıs 2010
  9. gguney

gguney Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben losyonunu denemeyi düşünüyorum elimdeki 2. hgf sprey bitince tabi. ınceledim (karşılaştırdım) zaten benzer işlevli ürünler, folixir nano teknolojili ve daha gelişmiş hali olarak görünüyor. Tabi denemeden bilinmez... Saç kremini ise yarın alacağım, sonuçları için 6 ay süre veriyor sitede 3. ayda belli olur zaten.

10. 17 Mayıs 2010
  11. zeyno_can

zeyno_can Guest

kullanan oldumu ? yorumlarınız nedir ?

12. 2 Haziran 2010
  13. gecenin hxuxznxux

gecenin hxuxznxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gguney peki hgf nasıl memnun kalmadın mı? 2etken maddenin birleşimi en kuvvetli o olması lazım mantık olrak sonuç nasıll??

14. 2 Haziran 2010
  15. gecenin hxuxznxux

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de folixiri çok araştırıyorm bu folixiri üretenler zamanında revivogeni yurt dışından getirp pazarlayanlarmş şimdi bu ürünün de ona benzer olduğunu söylüyolar!!!fiyatından dolayı kullanan pek yok.. ben 6 ay minoxil kullandm sadce alın kısmıma doğru minik tüyler çıktı dökülmesine etki etmedi benim olayım genetik olduğu için erken önlemimi almam lazım yani bana dökülmeyi durduracak ürün gerekli yani dht yi engellmesi lazım bu konuda hgf çok iddalı içinde hem ninoxidil hem de finasterid olduğunu söylüyolar minoxidil saç çıkmasına yardımcı olurken finasterid de dökülmeyi engelliyomuş uff kafam çok karışık acil bi ürüne başlamam lazım bi de kafama takılan folixirin ortaya çıkardığı doğru dürüst bilimsel bi kanıt yok ama kadın çok iddalı..napcaz kızlaaaaar???

16. 5 Haziran 2010
  17. seertmece

seertmece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    folixiri üreten prof meral hanımla telde konuştum.. aşırı iddialı.. öle böle diil

18. 5 Haziran 2010
  19. gecenin hxuxznxux

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki sen napmayı düşünüyosn alacakmısın folixir?bitki dermanı üreten leyla çabukta çok iddalıydı ama kullanan bin pişman oluyo..minoxidil kullanyomusun hala elindekileri sattın mı??