saç dökülmesi ve saç çıkması

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve padaco tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : padaco
  1. padaco

padaco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar Amerika'da bir kimyager 4 yıllık bir çalışma neticesinde saç dökülmesini durdurup düzenli kullanım neticesinde %100 saç çıkartan bir ürün gelirtirmiş.Bu ürünü öncelikle kendi çevresine ve tesadüf eseri amerikada yaşayan ablama da kullandırıp neticelerini takip etmiş ve herkeste kesin sonuç olmuş.Daha sonra da adam ürünün patentini almış.Ablam çok memnun kaldı ve hemen bana da gönderdi.Şu an bende kullanıyorum saçımda dökülme şu an sıfır ve ufak ufak saçlar çıkmaya başladı.Çok mutluyum :KK9:

2. 11 Kasım 2010
  3. NaruTo

NaruTo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    fake bir hikaye daha diyesim geldi sanki burda bi ürün pazarlama kokusu alıyorum

4. 11 Kasım 2010
  5. The Blowers Daughter

The Blowers Daughter CazibeHanımnGündüzDüşleri Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Zeki Müren de bizi görecek mi?

6. 12 Kasım 2010
  7. ebuuuxsx

ebuuuxsx keşkelerim olmasa... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dakika bir ,gol bir,mesaj bir...bizde yuttuk.:KK33:

8. 12 Kasım 2010
  9. n__a__z

n__a__z allahım sana emanetiz.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    101
  10. 12 Kasım 2010
  11. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah çok çalışmış o kimyager 4 yıl ne ki. yıllarca çalışanlar bulamadı onun kafasına da armut mu düşmüş yoksa

12. 14 Kasım 2010
  13. padaco

padaco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aldığınız koku yanlış çünkü bu ürünün Türkiye'de satışı yok elimdeki ürünü de bizzat kullandığım için satmayı düşünmüyorum.Benim amacım bu sorunu yıllardır yaşadığım ve sıkıntısını çektiğim için yaşayan insanlara da adım adım bilgi verip yurtdışı bağlantısı olan insanların bunu sağlaması.Ben muhasebeciyim ve bu ürünün satışını yapacak olsam böyle ucuz numaralar yapmam hesabımı iyi yaparım.Ayrıca bu ürün amerika da tanımadığım bilmediğim insnalar tarafından stılıyor ben tesadüf eseri kullanma şansını yakaladımBu sitede insanların samimiyetle konuları paylaştıklarını ve aynı samimiyetle çözüm yolları gösterildiğini düşünüyordum ama heryerde olduğu gibi burada da art niyetli kötü düşünenler varmış.Diyecek tek şey yazıklar olsun.Burnunuza çokta güvenmeyin bu konuda eğitim şart!!!!!!