saç dökülmesi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

25 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar doğumdan 3 ay sonra saçlarda şiddetli bi dökülme oluyomuş..yaa bu dönemi geçirenler doğru mu bu?ne yapmak lazım..bize bilgi verin...kel olmayalım :):):):)

2. 25 Mart 2008
  3. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben bu konuda muzdarıbım.benım saçlarım dogumdan sonra bayagı dokuldu.hatta şimdi rofle yaptırmak ıstıyorum ama dahada yıpranır dıye korkuyorum.

4. 25 Mart 2008
  5. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef benimde şaçlarım felaket bi şekilde dökülüyor..kestirmekte pek fayda etmedi..napcam bende bilmiyorum..

6. 25 Mart 2008
  7. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benım hıc dokulmeye fırsatı olmadı:))))))
    cunku ıkı hamılelıgımdede emzırme donemındede saclarımı 3e vurdurup joleler gezerdım:)))))))))
    kızlar eger cok kısa sevmıyorsanız daha az kestırın ama muhakkak kestırın derım.ben sımdı uatmaya basladım ve saclarım hıc olmadıgı kadar gur saglıklı:))))
    hem hamılelıkte de cok guzel oluyor kısa sac yaaaaa:)))))))))
    vıtamın takvıyesıde alabılırsınz doktora sorup.emzırırken be3bekler ılıgımızı kemıgımızı somuruyor.sac dıs kemık kalmıyor annede:KK43:(((((((((

8. 25 Mart 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben dogum yapalı 52 gun oldu saclarım hamılelıkte felaket dokuldu ama su anda dokulmuyo belkı kestırdıgımdende olabılır ama hamılelıgımde avuc avuc dokulurdu

10. 25 Mart 2008
  11. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar...Ben doğum yapmadım henüz fakat hamile olmadan öncede bitkisel yöntemle saçımın dökülmesini engelliyodum ki hamile kaldığımdan beride hala kullanıyorum ..Belki duymuşsunuzdur yinede söylim çam esansı(çam terebendi ) saç dökülmesine en etkili bitkisel çözüm şampuanınıza yarım şişeyi boşaltın banyo yaptıkça kullanmanızda sakınca yok ama fazla dökmeyin tersi etki yapabilir...Veya susam yağınıda önermişti kuaförüm bana aldım fakat şu an çam terebendi kullanıyorum Ve gayette memnunum ki çoğu kişi haberdardır bundan yinede sölim dedim :))...

12. 25 Mart 2008
  13. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yalnız kızlar şunuda eklim ben doktora kullanıp kullanamayacağımı sormadan henüz kullanmadım ama 1 hafta içinde kontrole gittiğimde sorucam sizde giderseniz( hamile olan arkadaslar) sorabilirsiniz ... Hamile olmayanlar istediği kadar kullansın :)))

14. 8 Nisan 2008
  15. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim kzım saç yumağı doğdu ama şimdi kel kaldı çok saçları döküldü doktorumuz normal dedi

16. 16 Nisan 2008
  17. DeSu

DeSu Hayatımın baharı Sude'm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet.benim saçım da kızım 4 aylık olduktan sonra felaket dökülmeye başladı.şimdi 6,5 aylık kızım,saçımın dökülmesi yeni yeni durdu.

18. 16 Nisan 2008
  19. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    hamile değilim ama saç dökülmeisnden fena halde başım dertte.
    golden leaf ın bıttım şampuanunu kullandım biraz azaldı.sonra ara veridm dökülüyor yine aynı golden leafın çam terebentin şampuanaunu aldım onu deneyeceğim.
    söylediğine göre satıcının hemen durdururudei.inşallah işe yarar.ama bıttım şampuanıda çok güzeldi.
    berabreinde aynı ürünün zaytinyağlı kremini aldmıştım.
    fakat krem kullnamsamda saçlarım çok sert olmuyorud.
    tavsiye ederim.