Saç dökülmesi

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve BenKardelen tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : BenKardelen
  1. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar saçlari dökülen varmi? Benim aşiri dökülmeye başladi. Hani şu bebek anneyi tanimaya başlayinca dökülür derlerya ondan oldu heralde. 3 aydan sonra başliyormuş çünki. Uzundu saçlarim hamileliğimde hiç kestirmemiştimdim uzatiyordum ne güzel. şimdi her taradiğimda yumak yumak dökülüyordu tarayasim gelmiyordu saçlarimı gördükçe gittim kestirdim kisacik :KK43:(( halada dökülüyor. Sizlerde yaşiyormusunuz benim gibi bu sorunu? Kel kalicam bu gidişle yaaaa... :KK43:((

Son düzenleme: 29 Ağustos 2008
  2. 29 Ağustos 2008
  3. kardelencim benimde mütiş saçlarım dökülüyor ama böyle birşey olduğunu duymamıştım. Bende neden bu kadar dökülüyor saçlarım diye düşünüyordum demek benimde oğluşum beni tanıyoo hihoyyyt bende bu hafta sonu saçlarımı kestirmeyi istiyorum çok uzun belime kadar saçlarımı taramaya korkar oldum. kafamçokkarıştı yıkaması bir dert , taraması ayrı bir dert ama eşim uzun saçı çok seviyor kısada kestiremeyeceğim. napıcam bilmiyom :bbo:

4. 29 Ağustos 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim hem saçlarım hem de vücudumdaki tüyler dökülüyor.bacaklarımda alacak tüy kalmadı.saysam sayılır yani.okadar az.saçlarımda elime tutam tutam geliyor tararken.

6. 29 Ağustos 2008
  7. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yaa demek benimde ondan dökülüyor bi haftadır yumak yumak. saçımı tarayamıyorum zaten taramayı sevmemde. acayip dökülür oldulardı kendi kendime strese girdimdi. ama bugün moralim çok bozuktu ben doğumdan sonra uzun olan saçlarımı kısa kestirmiştim ama yinede feci dökülüyor off. nolcak şimdi sevinsek mi üzülsek mi?

8. 29 Ağustos 2008
  9. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Bugün bende böyle bir konu açacaktım... Sanırım kel kalacağım.
    Zaten dökülüyordu saçlarım, hamile kaldıktan sonra daha da fazla dökülmeye başladı.
    Tutam tutam dökülüyor. Yarın doktoruma soracağım, kayda değer birşeyler öğrenebilirsem sizlere de yazarım...

10. 29 Ağustos 2008
  11. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sanırım hamilesin sen daha. benim hamilelikte çok enteresan 1 tel saçım dökülmedi normaldede dökülürdü hep. dedim böyle kalıcam derken doğumdan sonra başladı dökülmeye ve şimdi şiddetlendi.
    demek herkezin dikkatini çekmiş döküldüğüde. yeni bişey daha öğrendik ozaman 3 aydan sonra bebişlerimiz bizi tanımaya başlıyor ve saçlarımız dökülüyorhihoyyyt gerçekten üzülsekmi ağlasakmı nezamana kadar sürücek acaba. bikaç tel kalsa bari sarıya boyatıcaktım buaralar -tatlicadiarzu-

12. 29 Ağustos 2008
  13. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ben henüz doğum yapmadım.. 5 ay var daha... Ama bukadar çok dökülmeside inanılmaz rahatsız ediyor beni. Oysa hamilelikte dökülmez diye okumuştum biryerlerde.
    Siz kucaklarınıza almışsınız bebeklerinizi, darısı bizlerin başına...
    Sizinkilere de hayırlı sıhhatlı bir ömür inşallah...

14. 29 Ağustos 2008
  15. mimarnaz

mimarnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    organicum diye yeni bir sampuan var, bir alin deneyin derim, ben 2 aydir kullaniyorum uzerinde son kullanma tarihli, o yuzden almistim, 2 dk bekletip durulayin, sac kremini sac kokunuzden uzak tutun yaziyor, aynen uyguladim, dokulmemi kesti eczacim vermisti cok ta guzel kokuyor organikmis

16. 29 Ağustos 2008
  17. Marmelat

Marmelat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bu zamanlarda saç dökülmesinin mevsimsel olduğunu düşünüyorum.Malum sonbahara giriyoruz.Benimde inanılmaz saçlarım dökülüyor ama günde 100-150 tane saç telinin dökülmesinin normal olduğunu söylüyorlar.Ben bunun için doktora gittim kan testleri falan yaptırdım bir eksiklikten kaynaklı olduğunu düşünerekten ama bişey çıkmadı çok şükür.
    Birazda insanın aklı nerde olursa orası daha çok hassaslaşıyor.
    Sakınan göze çöp batarmış.
    Çokta takmamak gerek diye düşünüyorum
    -tatlicadiarzu-

18. 29 Ağustos 2008
  19. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben daha önce bizden 2 ay önce doğum yapan annelerin yazılarında okumuştum benimde tek tek dökülüyordu ama bugün ilk defa bu kadar çok döküldü sanırım bizimde vaktimiz geldi saçdökülmesi için... Eşimde hayatta izin vermez saçlarımı kestirmeme ne yapcam yaa o anneler evden saç toplamaktan bıktıklarını gezdikleri heryerden saçlarının döküldüğünden bahsediyorlardı ay benim gibi titiz bi ne yapcam yaa her yer saç iğrenç hiç sevmem