Saç dökülmesine karşı BİOXİN Şampuan Kullanan Varmı ?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve berfinbilgen tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : berfinbilgen
  1. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 6-7 aydır bioxin sampuan kullanıyorum sacim cok dokuluyor diye bide bitkisel oldugu icin pek bir azalma gormedim henuz aranızda kullanan varmı ve etkisini goren

2. 24 Kasım 2008
  3. ebrunazlxix

ebrunazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kullanmıştım dökülme konusunda hiçbir işe yaramıyor ,sadece saçlarım daha hacimli duruyordu nedense

4. 24 Kasım 2008
  5. berfinbilgen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kandırıyolar yanı ınsanı , baska kullanan ve faydasını goren arkadaslar varsa goruslerını paylasabılırler

6. 24 Kasım 2008
  7. birkan

birkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar,ben de 8-9 aydır kullanıyorum ama hala saçlarım dökülüyor.pek etkisi yok fakat banada bir arkadaş tavsiye etmişti onun saçları kıvırcıktı ve çok dökülmüştü 1 yıl kullanmış ve bir etkisi olmamış ama kullanmayı kesmemiş ve saçları o kdar gürleşmişki anlatamam bende gördüm gerçekten çok gürdü.benimde 3 ayım kaldı bir umut kullanıyorum umarım dediği gibi benim de olur.sonuç süpriz olacak

8. 25 Kasım 2008
  9. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2yıla yakın kullandım serumuyla beraber..çok uzun vadede dökülmem yavaşlamıştı,bende serumu kesip sadece şampuanla devam ettim ama kaldığı yerden devam etti dökülmeye,üstelik çok şiddetli kaşıntı yaptı saç derimde..şampuan tek başına dökülmeye karşı etkili değil ama saça hacim veriyor..

10. 25 Kasım 2008
  11. serap_resat

serap_resat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarımda çok uzun zamandır dökülme vardı.kuaföre gittiğimde saçlarına ne kullanıyorusun dediler.bende o zamanlar zeytin yağlı sabun kullanıyordum.ama saçlarımı çok sertleştirmişti.bende marketten tesadüf üzeri bu şampuanı aldım.yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.avuç avuç dökülüyordu saçlarım.şu an o dökülme durdu fakat halada saçlarım yumuşak değil bir sertlik var.bu şampuanları bırarakırsak dökülme tekrar
    başlarmı bilmiyorum.:uhm:

12. 25 Kasım 2008
  13. berfinbilgen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    zaten kısa surede hemen sonuc alınacagını sanmıyorum uzun sure kullanmak gerekıyor sonuc almak ıcın sanırım 1 yıl gıbı benımde saclarım kıvırcık ınanılmaz hacımlı gosterıyor sacları

14. 25 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

eşim iki aydır kullanıyor memnun çokta güzel bi kokusu var bana yetmez o şampuan biter iki günde :jeyyar:

16. 25 Kasım 2008
  17. berfinbilgen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yok bitmiyor benimde saclarım omuzlarımı geciyor ama yogun bir yapısı oldugu ıcın az bir miktar yetiyor ve 1 ay gidiyor sampuan

18. 25 Kasım 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ben kerastese kullanıyorum çok iyi bi şampuan tavsiye ederim