Saç dökülmesine karşı Shen Min tablet

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve esendeniz tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : esendeniz
  1. esendeniz

esendeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Saç Kaybını Önleyen ve Sağlıklı Saç Gelişimini Stimüle Eden Formül:

Shen Min Women Amerika' da Biotech firması tarafından üretilen patentli bir ürün olup, Orzax Medicine tarafından Türkiye' ye ithal edilmektedir. Shen Min Women uzun yıllardır birçok ülkede güvenle ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Shen Min Women Kanada ve Amerika' da saç dökülmesini önlemekte ve yeni saç oluşumunu desteklemekte en çok tercih edilen saç besleyici ürünlerdendir.

Shen Min Women doğal özlü içeriği ile saç dökülmesini durduran, yeni saç oluşumunu destekleyen ve saç hasarlarını gideren ileri derecede etkili bir üründür.

Shen Min Women Tablet; Bunu nasıl yapar?

# Kadınlarda saç dökülmesinin ana nedenlerinden olan DHT oluşumunu 5 alfa- Redüktaz enziminin Tip I ve Tip II izo formlarını inhibe ederek engeller.

# Ortamda ki mevcut DHT'yi temizleyerek androjen reseptörlerine bağlanmasını engeller.

# Doğum sonrası ile menopoz öncesi ve sonrasında östrojen eksikliğinden kaynaklanan saç dökülmesini gösterdiği fitoöstrojenik etki ile engeller.

# Antioksidan etki ile saç foliküllerindeki dejenerasyonu engeller, yaşlanma belirtilerini geciktirir, oksidatif reaksiyonları engeller ve serbest oksijen radikallerini ortamdan temizler.

# Antienflammatuar etki ile foliküllerdeki inflamasyonu baskılar ve sağlıklı saç gelişimini destekler.

# Tüm bu dejeneratif etkilerden kurtulan saç folikülleri aktif hale geçer ve yeni hücre üretimi başlar. Böylelikle saç dökülmesi durur ve yeni, sağlıklı saçlar çıkmaya başlar.

# Dolaşım düzenleyici etkisi ile saçlı derideki kan akışını düzenler ve foliküllerdeki mikro sirkülâsyonu arttırır. Böylece güçlü ve sağlıklı bir saç için gerekli temel besleyicilerin foliküle ulaşmasını kolaylaştırır.

# Güçlü ve sağlıklı bir saç için gerekli miktarda vitamin ve mineral içeriğiyle saçı besleyerek, yapıtaşlarının oluşumunu destekler.

# Benzersiz içeriğe sahip Shen Min Women tablet' in etkinliği, yapılmış klinik çalışma ile de kanıtlanmıştır.

Shen Min Women tablet yalnızca saç derisindeki kıl foliküllerini etkiler; diğer bölgelerdeki kıl foliküllerini etkilemez. Saçlı deride bulunan kıl foliküllerindeki toksik maddeleri temizler, folikülü stimüle eder, saç üretimini uyarır, kayıplarını önler ve sağlıklı saç gelişimini destekler.

SORU:
    Arkadaşlar aranızda Shen Min tablet kullanmış olan var mı? Bana eczacı önerdi. Sadece saç bakımı yapmak yeterli olmayabilirmiş. Kesin sonuç için saçları içten de beslemek lazımmış. Fiyatı 50-60 arası sanırım. En iyi sonucu almak için 3 ay kullanmak gerekiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ocak 2009
  2. 30 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

ben kullanıyorum canım 1.5 aydır

4. 30 Ekim 2007
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl memnunmusunuz kızlar... eczaneden mi aldınız

6. 30 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

evet eczaneden aldım bana cildiye doktoru tavsiye etti.biraz pahalı ama sanırım almana gerek yok benim dökülcek saçlarım döküldü öle hmn etki etmio şimdi biraz azaldı eskisi gibi dökülmüo.ama placenta şampuan dökülme için çok iyi saçalrı ipek gibi yapıyo tavsiye ederim.

8. 30 Ekim 2007
  9. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım. ama ben suan kullandıgım sampuandan memnunum krem kullanmama gerek kalmadan saclarım aclıyor

10. 15 Aralık 2008
  11. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

arkadaşlar dermatolog bana da bu vitamini tavsiye etti saçlarım için.
    internette yaptığım araştırmalar işe yaradığını gösteriyor.
    inşaallah önümüzdeki günlerde başlayacağım.
    başka kullanan, fayda yada zarar gören var mı ???????

12. 15 Aralık 2008
  13. ela

ela Guest

priorin tablet ve organıcum şampuan kullanıyorum saçlarımın dökülmesi az bişi kesildi ama benim demir eksikliğim var zaten zamanla tamamiyle kesilir ama tırnaklarım o kadar çabuk uzuyor ve saçlarım hiç açılmadı(allah göstermesin)ufak saçlarım her yerden fırladı.:) şükrediyorum halime tepesi açılanlar napsın allah herkese şifa versin.

14. 15 Aralık 2008
  15. KÂTİBE

KÂTİBE Guest

ne güzel, senin için sevindim.
    bildiğim kadarıyla priorin tablette shen min tablet gibi..
    doktor bana şampuan olarak ducray anaphase önerdi. onu kullanıyorum şimdilik..
    bende saçlarımın her yerden fırladığını görmek istiyorum . bana ve benim gibi olanlara saç nasib eylesin Mevlam..

16. 16 Aralık 2008
  17. ela

ela Guest

inşallah canım allah gönlüne göre versin.saç dökülmesi çok zor bir durummuş gerçekten sabır istiyor.

18. 9 Ocak 2009
  19. priorin ben de kullandım kızlar gayet de iyi...placenta zaten süper bir şampuan..