Saç düzleştirici krem

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve limonkiz tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : limonkiz
  1. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba arkadaşlar ben saçlarmın doğal olarak düzleşmesini istiyorum saçlarım dalgalı haff dalgalı olsa bile yeter saçları düzleştiren bi krem vb. falan biliyomusunuz? bide saçlarım çok karışıyo bunun için ne önerirsiniz?

Son düzenleme: 4 Mayıs 2008
  2. 2 Mayıs 2008
  3. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elseve diye bir markanın saç düzleştirici şampuanı ve saç maskesi var ben kullanmıştım ama benim saçlarım dalgalı degildi.eğri büğrü duruyordu.birde biopon diye bir maske kullanmıştım güzel olmuştu saçlarım.birde banyoda saçını şampuanladıktan sonra başını aşağıya sarkıt ve saçlarını tara sonra durula ve havluya öylece sar onunda biraz faydası oluyor.

4. 20 Ağustos 2008
  5. serinaa1

serinaa1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim saçlarım çook aşırı dokülüyor bunada bir şözüm bulabilirmisiniz benim saçım uzun ve kıvırcık acaba kıvırcık diemi dökülüyor birde sacımı dogal olarak düzleşsin istiorum buna ne önerirsiniz

6. 20 Ağustos 2008
  7. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım bildiğim bir şekillendirici var hayashi system design uncurl internette araştırırsan bulursun yalnız ben kullanmadım ama birdahaki ay almayı düşünüyorum fiyatı biraz yüksek.