Saç düzleştirmek için size bir önerim olacak!

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

benım saçlarım cok hafif dalgalı. eger dumduz olmasını ıstıyorsam o gun banyodan hemen sonra havluyla durulayıp saçlarımı guzelce tarıyorum . ardından kurutuyorum ama karıstırmadan yawaşça ve fonü aşağı eğik tutarak bunu yaparken tarıyorum sadece tarıyorum (fön taragıyla deil ) ve kuruyunca saçlarıma herhangı bı sprey sıkıyorum:) saçlarım dumduz oluyor öneririm .eger dümdüz olmasını ıstıorsanız bunu yapabılırsnz. fakat kıvırcık saçlarda tutmaz:)kaydirigubbakcemile2lülülülülülühihoyyyt:lepi:sengözlerimebaksanab:1hug:a.s.

2. 9 Eylül 2008
  3. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ben hiç bu kdr ugrasmıorum kat olmadıı zaman sacımda havluyla suyunu aldırıodum tarayıp bekliodum kurumasını
    vee pırasa püskülü gbi dümdüüzzZ saclarım oluodu
    ama sımdi mlsf kat var :/

4. 9 Eylül 2008
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

düz saçlılar için güzel bi öneri cnm ama benim saçımın olması mümkün deil çok dalgalı çünkü :KK43:

6. 9 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ben dalgalı olsun ısterdım cunku dalgalı yapmak ıcın ugraş sarfedıorsun ve kıvırcık ıcınde. ama duzlestırmek cok kolay

8. 9 Eylül 2008
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim de saçlarım hafif dalgalı. tarakla kuruttuğum zaman dümdüz oluyor, kendi halide kuruduğu zaman dalgalanıyor.

10. 9 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

benimkide hafif dalgalı..ama neden dümdüz olmuyor :KK43:((((((

12. 9 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

evet aynen oyle tatlı m

14. 9 Eylül 2008
  15. @rxuxya@

@rxuxya@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarımda dümdüz pırasa gibi bende dalgalı yapmak için kendimi paralıyorum.birde nemli havalarda istediğim kadar fön çekeyim.dışarı çıktığımda 5 dk sonra oluyor pırasa...nolcak bizim bu halimiz bilmem...

16. 9 Eylül 2008
  17. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sacın o sekilde dümdüz olabilimesi için sacın yapısında kuruluk olmaması gerek! bide sacın kesimi asırı katlı olmicak bide kalın telli olacak.. yoksa illaki teltel ucusur kabarır.. tavsiyen güzel ama yinede arkadasım saol...

18. 9 Eylül 2008
  19. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ah şu kıvırcık saçları düzleştirmek için de bi alternatif olsa da kurtulsamm :KK70: