Saç düzleştrici ve maşa markaları yorumları

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve edaykin tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : edaykin
  1. edaykin

edaykin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben babyliss pro230 kullanıorum ve süper bir ürünnnnn muhteşemm evkurdan aldım 104ytl ye ama süper bi ürün ablam ablamın arkadaşı anneme de aldık hatta ünide arkadaşlar da aldı ve stoklarda kalmamış alanlar var istek var ürün süper düzlüyor saçlarım son derece kıvırcık ama yağmurlu havada eskiden şemsiye altında saçlarım düz kalamzdı bere takardım gideceğim yere kadar şimdi sadece şemsiye yeterli oluo ayrıca aynı markanın maşasını da aldım oda süper maşa yapıo su dalgası oluo saçlarım tavsiye olsun die yazıorum düzleştrici almak istteyenlere duyrulur (bi çok ürün kullandım ama boşa para vermişim ) kaydirigubbakcemile2:hooray::içelim:

2. 6 Ocak 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    arçelik öneriyorum..[​IMG]

4. 6 Ocak 2009
  5. atalay-uxgxur

atalay-uxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    migrostan geçen hafta raks aldım.39 a inmişti. valla bende çok memnunum. o kadar parada vermedim açıkçası. tavsiye ederim. hem uygun hemde teflon yüzeyi var . kırılmalara karşı. ayrıca içinde elektronik bir ısı ayarı var. 180 e kadar çıkıyo.arkadaşımda almış. oda çok memnun. bilginize........

6. 6 Ocak 2009
  7. edaykin

edaykin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    babyliss garanti kapsamında da ii ürünün yenisini yolladılar tamir bile yapmıolar direk yenisini yolluolar arçelik denemedim oda i olabilirrr ama bazı maşalardaki kıskaç mandal var küçük bişi saçı kapıo benimkisinde bu yok saçı kapma ve acı olmuo

8. 6 Ocak 2009
  9. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    ben phılıps kullanıyorum büyük olan düzleştiricisini 2 yıl oldu çok memnunum bende 105 ytl ye almıştım. maşa almak istiyorum bende ne kadara almıştın cnm sen maşayı?

10. 6 Ocak 2009
  11. edaykin

edaykin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm aylık 6 ytl ye geliodu taksidi toplamıda kaç taksitti unuttum ama 80 küsür evkurdan aldım memnunum 3 kalınlıkta var orta kalınlıkta olanı almanı tavsiye ederim çünkü maşa uzun saçlarda sarkıo biliosun ve salma riskine karşı sıkı dalgalar yapmalısın garantisi kapsamındada iiler bi arıza da yenisini yolluolar yerimseniben

12. 7 Ocak 2009
  13. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarım tam bir pırasa dümdüz yani... bende bukle bukle yapmak istedim her zaman.. kuaförde yaptırdığımda bile çoğu kez düşüyodu braun satin hair saç maşasını aldım süper bir ürün saçı su dalgası yapıyo ve hiç kırmıyo...çok memnunum tavsiye ederim arkadaşlar

14. 13 Ocak 2009
  15. nermincik

nermincik Guest

remington kullanıyorum ve çok memnunumm........şiddetle tavsiye ederim...

16. 14 Ocak 2009
  17. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bayblıss kullanıorum cok memnunum sacım dalgalı kolay fon tutan bı sac deıl ama yaptıgım zaman yıkayana kadar bozulmuyo 160ytl taksıtle aldım cantası cok guzel memnunum tavsıye ederım bende masa ıstıyorum kararsızım
    ozellıklerı
    Seramik & Titanyum kaplamalı plakalar
    İyonik
    3degişik ısı ayarı
    120°C-260°C
    Profesyonel
    Şık saklama çantası

18. 26 Ocak 2009
  19. turbuk

turbuk Aktif Üye Üye

Beğenildi: