Sac ekimi yaptran birileri varsa ltfen yardm!!!!yada baka bi yntem

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve scarpion tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : scarpion
  1. scarpion

scarpion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    babamın tepesindeki sacları döküldü tamamen sac ekimi istiyo ama kesi falan olmadan yapılan bi sac cıkma yöntemi varmı??lazeri duydum onur erol yapıo ama o galiba dökülen yeni sacları cıkartmak icin sanırım

2. 11 Nisan 2012
  3. Zumcum

Zumcum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
  4. 22 Haziran 2012
  5. Ljepota

Ljepota Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Miami de yasadigim surecte kullandigim bi sampuan vardi sac dokulme problemimi 2 gunde kesmisti. Turkiyeye geldigimde tekrar ayni problemle karsilastim ve miamideki arkadaslarimdan surekli gondermelerini istemekten gina gelmisti. Arastirdiktan sonra Turkiyedede artik varoldugunu ogrendim. SPECTRAL-RS diye serumunuda kullanarak ne sac dokulmesi yasiyorum nede Yanlarda acilan saclarla dolasiyorum.dokulen bolgelerdeki saclarim tekrar cikmaya basladi..tesekkurler DSTURKEY :)

6. 4 Temmuz 2012
  7. buhurumeryem2000

buhurumeryem2000 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benim yakınım saç ektirdi. Ensesinden kök alıp kafasındaki saçsız yerlere yerleştiriyorlar. İşlem bayağı sürüyormuş.Bir kaç kişi aynı anda yapıyormuş. Hemen bırakmıyorlar.Bir müddet dinlendiriyorlarmış. Sabah 7 de gitti. İkindin gibi geldi. Kafasını sıkıca sargı beziyle sarıyorlar. Kafa yere değmeyecekmiş yatarken bile. Sargı 5 gün duruyor. 5 gün sonunda suyla yıkayarak sargı çıkacakmış. Tekrar gitmesine gerek yokmuş. Tabi ilaç ve özel şampuanlar veriyorlar. Merak edenler için fiyat iki bin beşyüz lira. Bundan başka bir yöntem duymadım. Zaten başka bir yöntem de zor gibi görünüyor.

8. 4 Temmuz 2012
  9. jollyrose

jollyrose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    LJEPOTA mrb.kullandigin smpuanin tam olarak adi ne?ve bunu nereden alabilirim turkiyede?Sen nereden aliyorsun?sac dokulme sebebin nedir bir de?

10. 5 Temmuz 2012
  11. gultencan

gultencan Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    mrb dedigin ilac gercekten faydali mi? ve sizin sac dokulmeniz ne durumda acilmalar var mi onlar geri cikiyor mu????????????

12. 31 Mart 2014
  13. NilayDAF

NilayDAF Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saç ektirmeyi ben de düşünüyorum açıkçası. bayağı acılmalar basladı ve hiç hoş durmuyor artık :KK43: ben su ara surdakileri okuyorum bayağı faydalı istersen bir göz at:)

Protez saç herhangi bir cerrahi işleme gerek duymadan başınızın saçsız bölgesine özel bir dokuyla birlikte saçların yerleştirilmesidir. Bu dokunun kalitesi, ekilen saçların nasıl elde edildiği vs gibi etkenlere göre protez saç yerleştirmenin etkisi değişir. Protez saç ekimi standart saç ekimi yöntemlerinden tamamen bağımsızdır ve bunu kafa derinize yerleştirilmiş bir peruk gibi düşünebilirsiniz. Bu sebeplerle protez saç ekimi ve günümüz normal saç ekimi yöntemleri derken kesinlikle farklı şeylerden bahsediyoruz hangisini istediğinize sizin karar vermeniz gerekmektedir. Doğal ve sizin kendi saçınız olması dolayısıyla standart saç ekimi sürecini protez saçlar ile kıyaslamanız bile anlamlı değildir.

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2014