Sac Ektirme Hakkinda Paylasim Alani

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve rosenoire tarafından 24 Mart 2008 başlatılmıştır.

24 Mart 2008
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    fisfisfisArkadaşlar içinizde eşi veya yakını saç ektiren var mı ? Bu konuda bilgisi olanların cevaplarını rica ediyorum .a.s.

2. 24 Mart 2008
  3. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu?:çok üzgünüm:

4. 28 Mart 2008
  5. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet saç ekimi yaptıranda yada yaptıran tanıdığı arkadaşı olan varmı varsa bizi bilğilendireblirmisenağlama

6. 28 Mart 2008
  7. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bende sevinmiştim cevap geldi diye ama meğer sen de soruyormuşsun:roflol:Benim bildiğim iki yöntem var FUE VE FUT yöntemi biri ameliyat yolu ile oluyor saçlı deriden şerit alınıyor,diğeri ise saçlar tek tek ekiliyor , ama ameliyatsız yöntem yani tek tek ekilen yöntemde saçlar sık olmuyormuş ve çok pahalı diyorlar sorduğum doktor bu yöntemde birkaç seans olduğunu ve 4000 veya 5000 euro olduğunu söyledi .şerit alınarak yapılan operasyon için tek seans yetiyor 2000 ytl istiyorlar .Benim öğrenmek istediğim eşi veya tanıdığı biri yaptırıp memnun olan ve olmayan arkadaşlar var mı ? sevgiler ...a.s.

8. 1 Nisan 2008
  9. FeArLeS_gRiL

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm diyelimki saç ekimi yaptırdk ya ilerde ekilen saçlar dökülürse ya hep öle aklıma qeliyo ektirmişim saçları öylebi sölüyorumki cimen ekiyoruz sanki:sm_cool:ALLAH korusn ins saç ekimi yaptıranlarda öyle bir sorun ile karsılasmazlarsenağlama

10. 1 Nisan 2008
  11. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    canım ,ekilen saçlar dökülmüyor a.sama saç ektirme sadece erkeklere yapılyor ,senin kim için sorduğunu bilmiyorum .CADIARZUErkeklerde enseden alınan saçlarda dökülme olmadığı için ,bu bölgeden alınıp ekiliyor .:sm_confused:a.s.

12. 8 Nisan 2008
  13. FeArLeS_gRiL

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ben kendim için ileriye dönük sormuştum qerci ozmanakadar yaşarmyım ALLAH hayrlısnı versin herseyin yinede tşk ederim mucuxs :):):):içelim: