saç gürleştirmek için neler yapıyorsunuz kızlar

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve EU1 tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

saç gürleştirmek için çözümünz varmı -tatlicadiarzu-ve saçların dökülmesini engelleyecek çözümler varmı varsa yazarmısnz

2. 6 Ağustos 2008
  3. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sac dökülmesine karsi bende bir cözüm bulamadim,sanirim stresse bagli:sm_confused:

4. 6 Ağustos 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben bi konu acmıstım yoksa baska forumamı yazdım hatırlamıyorum.. arkadasım bahsetmişti defne sabunundan.. sacları baya gürleşmişti bi aratın bulursunuz sac gürleştirmek için diye kk da

6. 7 Ağustos 2008
  7. simge17

simge17 Guest

Yılan yağını ben kullanıyorum aylardır.. Saç dökülmesini kesmedi bende ama saçım hızlı uzuyor ve alnımda küçük küçük saçlar çıktı.Ben memnunum yanikaydirigubbakcemile5

8. 7 Ağustos 2008
  9. gzmklc

gzmklc Kararlı.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde saçlarım küçükken çok zayıf ve azdı.Annem çok kısa kestirmişti saçlarımı.Ondan sonra çok gür oldu.Tabii o zamanlar 6-7 yaşlarındaydım.Şimdi o kadar kısa kestirmek cesaret ister.

10. 7 Ağustos 2008
  11. neslihan cansel

neslihan cansel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yılan yağını nerde bulabiliriz arkadaşlar?
    Yardımcı olurmusunuz?

12. 10 Ağustos 2008
  13. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benm de annem saolsun hatrlarım ilkoklda bile kısacık erkek gibi saclarım vardı ayy ne aglar üzülürdüm..annem de gürleşsin diye öyle yapmış ama hala da cansız bi işe yaramadı sanıyorum :))

yılan yagı aktarlarda rahatlıkla bulunabilir neslihan'cım...
    ve benm fikrime göre var olan sac gürleşmez çünkü bu genlerle alakalı sacın yapısı ince telliyse nasıl daha gür olur ki ? bazı sampuanlarla ampullerle yeni saç oluşumu söz konusu olabilir en fazla...tabi hızlı uzamasını isteyenlerden biri de benim senelerdir ugrasıyorum bakalım hala aradıgım seyi bulamadım :KK43:(

14. 22 Kasım 2008
  15. ela

ela Guest

ışıkcım biraz bilgi versene benimde saçım dökülüyor ve çevremdeki herkes zeytin yağlı sabun önerdiler bugün aldım yarın yıkıcam saçlarımı dökülen saçlarım çıkar mı acaba :Saruboceq:

16. 22 Kasım 2008
  17. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sarımsak kuşum sarımsak en iyisi geldi bana diye düşünüyorum, hc yağı almıştım bitmesine az kalmıştı evdeki yılan ve hint yağlarını döktüm içine sonrada sarımsakları ikiye bölüp attım şişeye, bir hafta bekledi,şimdi saçıma sürüyorum,4 saat beklettiğim oluyor ama yinede kimse koku duymuyor yıkayınca,dökülen saçlarımın yerine yenileride çıktı,Rabbime sonsuz şükürler olsun, kel kalmaktan korkmak uyanıkken kabus görmek gibi, darısı başına

18. 23 Kasım 2008
  19. ela

ela Guest

yılanyağı bende sürüyorum ama hc yağı ne anlamadım?