saç hakkında bilgi

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve yazyagmuru_ tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yazyagmuru_
  1. yazyagmuru_

yazyagmuru_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saç hakkında sormak istediğiniz herşeye açığım bekliyorumopuyorumnanaktan

2. 15 Kasım 2009
  3. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    o zaman sorayım arkadasım hemen iki soru saclarım asırı dökülüyo cözümler için neler öneririsin ve saclarımı bayrama kestirmek istiyorum rahat kullanıslı sık bir model olsun istiyorum yüz hatlarım yuvarlak ve biraz tombik yanaklıyım sizce ne tür kestirmliyim kabarmayan ve kesilidigi günki özellgini hemen kaybetmeyecek bir model tarif edersen sevinirim.bir soru daha aklıma gelmisken sorayım istanbulda ikamet ediyorsanız bana tesettür salonu olan ve güzel kezen kufaör önerebileirmisiniz

4. 16 Kasım 2009
  5. yazyagmuru_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saç dökülmesi için bitkisel yağlar deneye bilirsin dökülmenin çok nedeni vardır stres ilaç kullanımı hava değişikliği şambuan değişikliği önce onlara care bulman lazım bir şambuan 6 ay süre zarfında anca saça alışır! stres olmazsa olmaz mutlaka yaşıyoruz zeytinyağı, badem yağı bebantent ampul eczaneden bulabilirsin haftada birkez uygula 1 ay boyunca sonra ayda bir kere 6 ay süre zarfında uygulayabilirsin fazla kullanma. Kesime gelince bol katlı ensede olursa daha iyi olur en azından kurutarak hafif bir jole yardımıyla şekil verebilirsin. Ben bursada yaşıyorum ve iş yeride tabiki burda işallah gönlüne göre kuaför bulursun yardımcı olduysam sevinirim iyigeceler canm

6. 16 Kasım 2009
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    saçlarım da boya yok, hiç boyatmadım bugüne kadar, maşa ve düzleştirici kullanmayı bıraktım, sadece banyodan sonra kurutma makinesi ile kurutuyorum, tararken dikkatli davranıyorum, yağlarla bakım yaptım bütün yaz, özellikle saf zeytinyağı. ama bu kadar şeye rağmen uçları o kadar kırık ki, beyaz noktalar var uçlardan 1 cm içerde, hatta 5 cm içerde bile oluyor, ayrıca bazı uçlar 7-8 çatala ayrılmış, öyle 2 çatal da değil. ve sanki saçıma düğüm atmışım gibi düğümler var, şampuan olarak da bioxcin kullanıyorum. ben nerede hata yapıyorum, bunların sebebi ne, ben dikkat ettikçe o zarar görüyor, saçı defalarca açıcı ile açılıp sarıya falan boyanmış insanların bile saçları daha bakımlı görünebiliyor bazen benimkine göre...

8. 16 Kasım 2009
  9. sarmasik

sarmasik hayatim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle yardimci olacagin icin simdiden cok tesekkür ederim..ben sacimi dogum öncesi ensede bob modeli kestirmistim..ama cok pisman oldum..cünkü saclarim dalgali ve devamli fön istiyordu ve bende gerekli bakimi yapacak zamani bulamiyordum..simdiyse saclarim omuzlarimim biraz altinda ve ben kestirmek istiyorum..yüzüm kare seklinde..bende 28 yasindayim..yasima ve yüzüme uygun kullanisli bir model istiyorum..zaten daha kisa sac kullanmam herhalde...birde bende beyaz sac cok fazla..su anki sac rengim altin kahverengi...ama beyazlar cok belirgin oluyor koyu sacta..bana hangi sac modelini ve renkleri tavsiye edersin..

10. 16 Kasım 2009
  11. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    cok tesekkür ederim canımm sağol bilgilerin için mutlaka dikkate alacagım

12. 17 Kasım 2009
  13. dopiez

dopiez yaptım, olacak :D Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah canm tam benim saçımı tarif etmişsin işte bu :)
    ama hala uzatmak için direniyorum direnicem de:)
    aynı soruları ben de soruyorum..

14. 19 Kasım 2009
  15. XxmelekxX

XxmelekxX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım şimdiden tşk ediyorum benim saçımda çok dökülme var saçım zaten ince telli ve çok az ne şekilde kessem ne şekilde yapsam bir türlü güzel durmuyor bana yardım edebilirmisin birde eksikmiş gibi kepeklenme olmaya başladı son zmnlarda :Saruboceq:

16. 20 Kasım 2009
  17. dopiez

dopiez yaptım, olacak :D Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada merak ettim saçın uzuyor mu :S
    benimki çok geç uzuyo da:çok üzgünüm:
    ayrıca konu sahibi arkadaş nerde açtı bıraktı konuyu.

18. 27 Kasım 2009
  19. yazyagmuru_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım her ay düzenli olarak 1 santim bile yeter mutlaka kestir saçına çok iyi bakman bile saçı yorabilir düzenli kesim yaptırırsan ayda 3 santim uzama oluyorsa bunda artış gözle görebileceğin kadar olur mutlaka dene