Saç için tost makinesi

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve tourmaline tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tourmaline
  1. tourmaline

tourmaline Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar saç için tost makinesi arıyorum hangi marka önerirsiniz ? hani saçlarınızı ince ine örüp 1 gün sonra açardık küçükken öyle istiyorum umarım anlatabilmişimdir modeli..benim bildiğim bir sinbonun var ama saçı kırmayacak kaliteli birşey istiyorum..

2. 30 Mayıs 2010
  3. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    siboyu hiç tavsiye etmm cnm

4. 30 Mayıs 2010
  5. tourmaline

tourmaline Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    cnm sinbo düşünmüyorum ben de ama remington ya da babylissin de yok heralde dimi ? tostta bildiğim hiç marka yok başka ?

6. 31 Mayıs 2010
  7. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ewt ya bnde bilmiorm öle çok marka bnde bi tost var ama öle markalı bişe deil yinede yapıo işte

8. 2 Haziran 2010
  9. eagle26

eagle26 prensesim abla oluyor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bendede var markası premier marka farklı markalarında var saçlarımıza temas eden kısmın porsalen olması iyiymiş diyorlar fakat benimki değil aldıktan sonra öğrendim öyle olması gerektiğini :KK43:...
    yaptığımda çok güzel oluyor saçlarım belime kadar olunca süper duruyor sırf bu yüzden kestirmiyorum diyebilirim...
    ayrıca kuaförede sordum uzun süre makinada tutmakta iyi değilmiş saçı yıpratıyor doğal olarak... kullanım klavuzunda 5 sn tutun diyor sadece herhangi bir saç şekillendirici sprey-jöle vs kullanmamak gerekiyor..
    fakat elektriklenme oluyor saçlarımda bir süre sonra...acaba kullanan diğer arkadaşlardada oluyor mu bu ?

10. 3 Haziran 2010
  11. Angelica_

Angelica_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben size Babyliss'in seramik kaplı tost makinasını önerebilirim, ben kullanmadım (şahsen sevmiyorum tost makinasının verdiği dailgalar bana yakışmıyor) ama gördüğüm kadarıyla piyasada her markada yok bu tost makinaları. En azından babyliss'inkiler seramik kaplı...
    Tabii kullanan birinin referansı ile almak daha doğru olacaktır ben sadece fikir varmek istedim....a.s.

Son düzenleme: 3 Haziran 2010
  12. 3 Haziran 2010
  13. magrenta

magrenta Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    bende sinbonun var yakşalım 6-7 yıl önce almıştım bi kaç defa yaptım bence sürekjli yapılmıcaksa çok pahalı bişi almaya gerek yok nasıl olursa olsun ısı ile saçı mahvedio zaten boşuna para bayılma derim :)

14. 3 Haziran 2010
  15. dolphinebru75

dolphinebru75 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    babylıss 2512-e 60 mm saç tost makinesi

16. 3 Haziran 2010
  17. tourmaline

tourmaline Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    babyliss in olduğunu bilmiyordum ama gerçekten de o çok pahalıymış 171 tl ...
    keşke remingtonun da olsaydı ...bildiğim kadarıyla yok değil mi?

18. 5 Mart 2012
  19. Hacer22

Hacer22 EVLİ+MUTLU+BEBİŞLİ:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikri olan yokmu bende bu aralar tost makinası arıyorum ama set olanlardan varmış bilen varmı acaba..:KK53: