Saç kesimi ve rengi tavsiye edebilirmisiniz?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve Potito tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Potito
  1. Potito

Potito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Moralim çok bozuk.. Kendimi yaşlı hissediyorum. Saçımın modeli rengi yüzümdeki kahrolası sivilceler!!
    Yaklaşık 8 10 aydır bu durumdayım. 1 uıl önce falan ( düğünümden ) saçlarımı boyattım röfle yaptırmıştım rezil ettiler saçlarımı. ( Hemde Ankaranın en iyi kuaförleri! ) Sonra düğünümden 1 hafta kadar önce artık tak etti ve saçlarımı arkadaşımla boyadık bin kat güzel oldum eski halimden. Ama günler aylar geçtikçe altınsan o sarılar çıktı çok kötü durumda. saçlarıma daha öncesinden de o kadar kuaför yara almıştı ki artık yıprandılar cansızlaştı güçsüzleşti inceldiler:KK43:(
    Kızlar saçlarım çopk kötü durumda bayramdan önce şu sarılarn kurtulmak için kestirmem gerek . Hatta bugün ya da yarın. çünkü hafta içleri görevim nedeni ile Başka bi lehirde oluyorum :KK43: Katlı güzel bi kesim istiyorum.
    Birde saçlarımı boyatsam mı acaba? kumralım ben yüzümde sıkıntılarım nedeiyle sivilceler çıktı saçlar bi yandan onlar öbür yandan. çirkin ve yaşlı gibiyim aynaya bkınca :KK43:( Ağlamak istiyorum yaaa..
    Benim sitiliste de ihtiyacım varrr..
    Bunalımın göbeğindeyim fikirlerinize açığım yardım bekliyorummmm :gitme:

2. 4 Eylül 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bence artık daha fazla oynama saçlarınla canım zaten yanmış mahvolmuşlar rengini koyulaştır orjinal rengine boya ve kestir sonra da fön dahil hiçbi işlem yapma bakım yap saçlarına sadece
    sivilceler içinde doktora görün sakın oynama onlarla sinir ve strestendir diye düşünüyorum geçici bişeydir

4. 4 Eylül 2010
  5. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de gecen sene senin durumundaydım dibi gelen kısımlara boya değmeyecek şekilde sarı kısımları kendi rengine boyattım
    sonra her ay birer cm kestirdim şimdi çok şükür toparlandılar
    geçmiş olsun
    haftada 2 kez yağ bakımı uygulamayı ihmal etme

6. 4 Eylül 2010
  7. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence önce az bişey katlı kesim yaptır sarılar gitsin.sonrada kendi rengine yakın bir renge boya.azcık stresi at üserinden o zaman sıkıntıdan çıkan sivilcelerinde gider cnm merak etme.

8. 4 Eylül 2010
  9. Potito

Potito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlaaarr.. bu stres insanın başına neler getiriyor ya.. stressiz sıkıntısız kafaya bi şey takmadan yaşamak isterdim çocuk gibi ..

Saçlarımın rengiyle MissA 'nın dediği gibi oynamamak, TeoLog'un dediği gibi her ay uçlarından kestirmeliyim . GüLçin 06' nın dediği gibi de Şu kahrolası Stresi üzerimden atmalıyım..

Kızlaaaaaaaar.. Yaşam koçum gibisiniz Maşallahboshayallersmile

10. 4 Eylül 2010
  11. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm saçınla oynama bundan sonra ama son bi boya bence sarıları tamamen kapatıp canlı durucak bi renge.. ondan sonra da katlı bi kesim yaptır yıpranan yerleri de 2 ayda bi kestirirsin tekrardan...

12. 4 Eylül 2010
  13. Potito

Potito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kesirmem gerek.. Sende konyadaymışssın sanırm. Bn yaklaşık 7 ay önce falan konyada saşlarımı kestirme fırsatıbulmuştum şans eseri bi yerde. Orası çok güzel kesmişti. Fakat Ankaralı olmama rağmen kuaförlerden çok muzdaripim Önerebilceğiniz bir yer ve kişi ismi varsa çoksevinirim ayrıca..

14. 5 Eylül 2010
  15. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    burda meramda bi kuaför var meram yakada .hep ona gidiyoruz çok güzel kesiyo..

o kadar giderim adı şuan aklıma gelmiyo kuaför sevcan dı galiba adı ama yanlış hatırlamıyosam

evet evet sevcandı...

kuaför sevcan...

16. 5 Eylül 2010
  17. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    burda da iyi kesen bi ona rastladım bi tanesine gitmiştim mahfetmşti saçımı :s

18. 5 Eylül 2010
  19. Potito

Potito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bayanlar az önce kendim saçlarımı kestimguclubacismile
    Rahatladım biraz yaa Mutlu oldum resmen =) Hatta Kk dan kahkül kesimi başlığını açan arkadaşımıza buradan da selam..
    Resimli bi Kahkül kesimi anlatımı vardı sayfasından çok basitti. Sadece kahkül kesmekle kalmayıp bütün saçımı aynı şekilde kestiiiiiiiiiiiiimopuyorumnanaktan