saç meselesi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve okayda77 tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : okayda77
  1. okayda77

okayda77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Selam arkadaşlar yeni üye oldum.Bir şey danışmak istiyorum yaşım 31 yeşil gözlü beyaz tenliyim saçım şu an röfle ama saçımı siyaha boyamak istiyorum .2 3 ay sonra pişman olursam nasıl saçımı açarım.
    .

2. 15 Şubat 2009
  3. elf2008

elf2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb canım siyaha boyattamadn önce bi düşün derim. çünkü ben kurtulma yolları arıyorum .2 ay oldu siyaha boyayalı ve açma işlemi saça zarar veriyor onun için açamıyorum korkuyorum daha doğrusu ama saçı açanlar var memnun olanda var memnun olmayanda (yıpranma açısından söylüyorum)ama istersen sana saça zarar vermeyen saç açıcıyı araştırabilirim bir yerde okumuştum.ben röfle ye dönmek istiyorum mesela
    saçımı ilk palette rediance büyülü kahve boyayıp sonra kendim röfle atacağım inş. güzel olur

4. 15 Şubat 2009
  5. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siyah yerine koyu kahveler kestane rengi yani ilaki koyu yapmak istersen gizemli kahve renkleri dene derim hic siyaha boyama derim zor acılır

6. 15 Şubat 2009
  7. okayda77

okayda77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Elf 2008 merhabalar .ne zaman yapmayı düşünüyorsun eğer röfleye geçeren sonuçları bana
    sonuçlerı bildirirmisin.Çokkk merak ediyorum çünkü .Şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrr.

8. 15 Şubat 2009
  9. okayda77

okayda77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    Selam glt .Hayatım kahve tonlarını 2 yıl önce denemiştim.Çikolata kahve yapmıştım.Fakat

iki arkadaşım siyaha boyamıştı saçını çokk beğenmiştim.Zaten uzun zamandır istiyordum onları görünce daha çok istemeye başladım.Bu yüzden hayatım ama tek sıkıntım pişman olmamak ve saçıma zarar vermeden sarıya dönmek.Fikirlerinizi bekliyorummmm. Byeeee...