Saç rengi açmak...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve pln=) tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pln=)
  1. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar saçları koyu kahverengi olupta doğal bişeyler sürüp rengini güneşte rengini açan oldumu hiç? :uhm:
    saçı turuncu yapmadan açık kahverengi gibi yapıcak bir iki ton farkedicek bildiğiniz birşey varmı oksijenli su , papatya vs. turuncumsu yapıcaktır sanırım o da hoş görünmez başka doğal saç açma yöntemi var mı bildiğiniz? yardımcı olursanız sevinirim tatil planım var gidince denemek istiyorumda :eek:

2. 13 Temmuz 2010
  3. Uqurboceqi

Uqurboceqi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı Sorun bendede var tatLm papatya topLadm 1-2 gün iÇerisinde denicem sonucu biLdiririm istersen :) benimde saçLarım koyu kahverenqi bakaLm nasıL oLucak :)

4. 13 Temmuz 2010
  5. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

güzel olur umarım yerimseniben burdan yazarsan sevinirim tatile gidicem orda birşeyler yapayım diyorum hazır güneşe çıkacakken kaydirigubbakcemile2

6. 13 Temmuz 2010
  7. epitres

epitres Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar sitede okumuştum topladım yazmıs biriniz normal beyaz papatyayla olmuyo sarı alman papatyası yazmıslardı soyleyim dedim

8. 27 Ağustos 2013
  9. minessss

minessss Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben oksijenli suyu denedim ve berbat oldu saçlarım kısacık kestirmek zorunda kaldım papatya suyu da pek işe yaramadı :KK43: