saç rengi için öneri istiyorum.

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve nessca tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nessca
  1. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu rengi elde etmiş veya hangi renkleri karıştırarak elde edebileceğimi bilen biri vardır umarım.ben kuaför boyaları satılan yerlerden tüp boya alıyorum son zamanlarda.tüp boyaları da tercih ederim.ama market boyalarıyla da boyayabilirim farketmez.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

$hangi-renk.jpg

2. 10 Haziran 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu renk kızıl kahve gibi geldi bana ama yine de hangi renkleri karıştırırım bilmiyorum.çok koyu olmasın ama kumral kadar da açık olmasın istiyorum.bu renk de olabilir.

Son düzenleme: 10 Haziran 2010
  4. 10 Haziran 2010
  5. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    canım kızıl kahve dediğin zaman maalesef kırmızı kırmızı parlayan bi kahve ortaya çıkıyo..bence kızıldan çok bronz kahve, ya da karamel kahve gibi bi renk bu..yani kuaföre gidicek olsan karamel kahve demeni tavsiye ederdim onlara..tabi alt zeminin de önemli...

6. 10 Haziran 2010
  7. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    işine yariicak bi cevap veremedim gerçi ama söölemek istedim :kedi:

8. 10 Haziran 2010
  9. dersimlisuna

dersimlisuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar :) nessca bende senın önermış oldugun renkle bakır karamel arasında kaldım ama zeynaya katılıyorum bronz kahve ama renk karıştırılmış sanırım tek renk gibi durmuyo çünkü ?

10. 10 Haziran 2010
  11. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben kendim boyuyorum saçımı.o yüzden sizden hangi boyaları karıştırabiliceğimi sordum.kuaförlere hayatta saç boyatmam çok kötü yapıyolar.ben şöyle düşündüm aslında.iki tüp koyu kumral alırım.yarım tüp de çok kırmızı olmayan böyle vişne rengi gibi bi kızıl katarım öyle boyarım.sizce yarım tüp fazla olur mu çünkü ben kahve ağır bassın ama kızıl yansımalar da olsun istiyorum.

şimdiki saç rengim de kumral dore 7.3 gibi duruyor.koyu kumral çikolata altın die bi renge boyamıştım.bi ton açıldı 10 günde.

Son düzenleme: 10 Haziran 2010
  12. 10 Haziran 2010
  13. dersimlisuna

dersimlisuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçının uzunluğuna bağlı canım ne kadar kızıl kullanman gerektiği eğer çok uzunsa 2 tüp boyaya yarım kızıl karıştırman yeterli olur :)

14. 10 Haziran 2010
  15. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    alttaki fotoda özellikle, eğer ışık yansıması filan diilse hafif balyajlar var sanki..o yüzden o kadar güzel görünüyor..ama dediğim gibi zemin çok önemli..eğer saç boyalı ve üstelik de koyu bi tondaysa bu renkler zor tutabilir..ööle saçlara bu renkleri tutturmak için çok açık (8-9..gibi) tonlar boyamak lazım.

16. 10 Haziran 2010
  17. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alttaki fotoğrafta kızın ışık vurmayan sol tarafındaki buklelerin rengini istiyorum aslında ben.çok açık renk sevmiyorum.o yüzden 6 lı numaralarla boyarım en fazla.5liler de kömür gibi çıkabiliyor.

18. 10 Haziran 2010
  19. elifce61

elifce61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence kumral bu