Saç rengi konusunda öneri istiyorum.

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve B!TT€R tarafından 13 Haziran 2008 başlatılmıştır.

13 Haziran 2008
    Konu Sahibi : B!TT€R
  1. B!TT€R

B!TT€R Guest

ben lise 3 öğrencısıyım.. boyum kısa yanı oyle buyuk gosteren gençlerden diğilim malesef..
    ama butun arkadaslarım saclarını boyatıyolar.. bende istıyorumm :çok üzgünüm:

resmimi koysam bana yakıştırabılceğiniz sac renklerını soylermısınızzz fisfisfis

hatta makyaj konusunda ıyı olanalr dudak parlatıcı da önerebılır mı lutfen..

[​IMG] [​IMG]

numara vermenız ytr ben 14 ve 12 yı beyendım ama fıkrınızı almak ıstıorum

:asigim::asigim: teşekkurler şimdidenn :asigim::asigim:

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Haziran 2008
  2. 13 Haziran 2008
  3. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben her zaman doğallıktan yanayım.yani saçını boyatcaksın fakat göreceği zararlarıda unutmamak lazım.illede boyatmak istiyorsan doğal boyaları seçmeni tavsiye ederim.bitkisel boyalar varya.ama kendi saçında çok yakışıyor.yinede sen bilirsin.mutlu kal.

4. 13 Haziran 2008
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    canım kusura bakma ama daha saçını boyatman için çok erken küçük kızlara boyalı saçı yakıstıramıyorum ilerde sende çok pişman olursun boyadıgına beni yanlış anlama canım benide bi ablan olarak kabul et senin iyiligin için söylüyorum

6. 13 Haziran 2008
  7. rock4ever

rock4ever ölümün dokunuşları... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bana 16,33 bide 950 ii gider gibi geldi........................

8. 13 Haziran 2008
  9. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Bencede 14 çok boya gibide sırıtmaz

10. 13 Haziran 2008
  11. B!TT€R

B!TT€R Guest

teşekkur edıyorum hepinize :)

katoloğun hangı markanın olduğunu bılmıorum google de görsellere arattırdım

boyamamam için benı uyaran ablalarıma çok çok teşekkur edıyorum benı uyardıkları ve ıyılığımı düşündükleri için :)

aslında cok haklısınız bende korkuyorum,, ama lise çağları işte.. arkadaslara özenıyorum sanırım :$

12. 13 Haziran 2008
  13. simge10

simge10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bencede daha erken onların boyatmalarına bakma sen saç döküyo erken yaşta boyattığın zaman evlendiiğinde kocan hangi renk istiyosa ona boyatırsın:teytey:

14. 13 Haziran 2008
  15. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bencede boyatma aman dip boyamdı ama şuydu aman buydu diye. hele ki ciddi renk değişimi yapmayacaksan 2-3 ton için saçını yıpratmana değmez

16. 13 Haziran 2008
  17. ggxuxvercin

ggxuxvercin MANGA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boyatma diyenlere katılıyorum.. ben ilk defa üniv. giderken boyattım , o da nasıl boyaydı : saçıma fazla zarar gelmesin diye saçımın yüzüme düşen kısmına sağa ve sola birer tutam sarı meç attırmıştım.. çok değişiklik istersen sen de kızıl attırabilirsin(118 no).. sarı demode görülebilir... ama benim de tavsiyem hiç ellememen... saçların çok güzel, sen de güzelsin.. büyük görünmene de gerek yok bence.. benim de yaşım hep daha küçük dururdu.. lise zamanları senin gibi kafama taktığım olurdu bazen.. ama sonradan çok büyük bir avantaj oluyor.. bu çıtırlığını muhafaza et bence....

18. 13 Haziran 2008
  19. Huysuz

Huysuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bittercim
    bnde lise bıttı öss sınavına gırmeden 1 gun önce saçıma röfle yaptırdım
    kapıdaki görevlı bnı içeri zor aldı
    nese bn çok memnundum ozmanlartabi saprarı saçlar hergun fönlü offf sonra üniversıtede yıen röfleye devam ettım ama iyice diplerı ghelıyodu ancak memlekete gelınnce dip yaptırıyodum yarı sıyah yarı sarı ouyodu bıda makyaj yapmayınca aman felaket oluyodum
    şimdi üniversıte bıttı ben doğal rengım dondum okdar menmunum ki hem en yakışan rengı allah bna vermiş nıye boyadım acaba dıye düşünüyom deliymişim sanırm
    gelın olucam bu halıyle olsun ıstıyorum ilerde çocuklarımagösterırken işte saçımın doğal halı dicem
    nasılsa yailerleyip beyazlar çıkınca boyatıcam şimdi böle çokguzel
    uzn uzun yazdım yanı şunu diyorum sakın boyatma en guzel remk seın saçının rngı kım ne yaparsa yapsın boşver sen onları tatlım