Saç Rengi,Modeli Ve Saç Bakımı İçin Uzmanından Cevaplar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve SacDuzlestirici tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : SacDuzlestirici
  1. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar merhaba,lorealde makyajın yanı sıra saç boya ve bakım uzmanı olarak ta çalıştım,kendı saçlarımda sorunlu olduğu için ayrı bı kişisel merak ve bilgim var.bilgilerımı sızle paylaşmak istedim..lütfen saç renginiz,boyu ,yapısı(yağlı-kuru,kalın telli_ ince telli,seyrek-gür şeklinde) saç özellıklerınızı bıldırıp sorunuzu ayrıntılı sorun...ıstedıgınız saç rengını resım olarak gösterın..yeni imaj için de bilgi alabilirsiniz,bitkisel karışımlar içinde...

görüşmek üzere..boshayallersmile

ARKADASLAR lutfen özel mesaj yolu ıle soru sormayın..saç topıgını burdan herkes faydalansın dıye açtım burdan konu altına yazın ozelden cok sayıda mesaj alıyorum ordan cvb veremıyorum bılgınıze..

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
  2. 6 Mayıs 2010
  3. eda35

eda35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben melekler korusundakı esının sacını ıstıyorum napcam pekı:tomato:

4. 6 Mayıs 2010
  5. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım yukarda yazdıklarımı ıyı okuyup saçınla ılgılı detaylı bılgı verıp bırde ıstedıgın saçın resmını yuklersen yardımcı olabılırım...başka turlu anlatamam..mumkunse kendı saçınızıda yukleyın

6. 7 Mayıs 2010
  7. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba , iyi niyetin için teşekkür ederim öncelikle...benim saçlarım orta çok ince tellide değil çok kalında.ama az saçım var düze yakın dalgalı..tenim sarıya dönük beyaz yani soluk :KK43: gözlerim koyu kahve.kaşım kirpiğim kahverengi :KK43: şimdi saçıma kendi rengindeyken 9 ay önce saçıma kırmızı hint kınası yaktım bi hata yapıp..sonra 1 ay sonra kızıl kahve boyadım 5 ay öncede patlıcan moru boyadım..bu boya akınca gene kızıl kaldı bende.kahve tonuna döneyim belki yakışır dedim bronz kahve boyadım saçlarımın uçları koyu kızı kendi saçımın oldugu yerler cildim kadar soluk sarımsı bı kahve oldu :KK43:( napayım nasılsa bu kızıl kınadan kurtulus yok deyip tekrar kıızıl serisinemi döneyim? yada siyaha boyasam cok kötümü durur bende tenim parlar belkide dedim zıt renkler benim istediğim yumuşak sarı falan belki ama oda mümkün değil şu aşamalarda.şimdi tekrar boyayacam sence ne renge boyayayım ?yardımını bekliyorum..şimdiden tşler bilmiyorumkismile

8. 7 Mayıs 2010
  9. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    meslela çikolata kahve ne dersin oda yüzüme soluk bi sarımsı yansıma verirmi yoksa canlımı durur??

10. 7 Mayıs 2010
  11. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    benim cok gür saclarim var, düzlestirici yüzünden cok yiprattim 1 sene icinde
    yaklasik 2 aydir düzlestirici kullanmiyorum ve kürlerle saclarimi birau düzeltmeye calisiyorum
    yazin dügünüm var o zamana kadar biraz düzelmesini istiyorum.
    bana dogal bi kür veya bi ürün önerebilir misiniz

12. 7 Mayıs 2010
  13. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bu arada çok parça parça oldu ama saç boyum omuzlarımda,,kahkülle kullanıyorum genellikle topluyorum topuz falan:) hemşireyim beyaz ve lacivert forma üstüne kullanıcam genellikle :) (her ayrıntıyı vereyim dedim ) kaşım kirpiğim açık renk ve seyrek ama dökmezse boyayabilirim alnım çoook açık..saç diplerim yağlı ama saçlarım kuru..5 sene önce röfleliydim ama saçımın üst kısmındaki güneş gören yerler hep yanmış gibi duruyor kabarıyordu mısır püskülü gibi.röfleyi bırakında yavaş yavaş düzeldi.

14. 7 Mayıs 2010
  15. DML

DML Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hehe senin saç rengini,saç tipini ve cilt tonunu okuyunca kendimi okuyormuş gibi oldum.zemuszemus benim saçımda röfle vardı ,cildim çok daha soluk gösteriyordu,birde sarıdan çık sıkılmıştım.Şiödi saçımı kumral ve karemeli karışıtırıp boyattım kuaföre sarıdan çok daha kullanışlı oldu,en azından yüzüm daha canlı durdu.Nacizane fikrimi söyeleyim dedimzemuszemus

16. 7 Mayıs 2010
  17. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canıııım teşekkür ederim ama ben senin renkleririni tutturamam malumm kızıl :KK43:(

18. 7 Mayıs 2010
  19. DML

DML Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım,kızıl olduğu için zor.İyi bir kuaföre gidip fikir alsan,bakalım onlar ne önerecek sana:sm_confused: