Saç rengi önerileri

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tuz_karabiber tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tuz_karabiber
  1. tuz_karabiber

tuz_karabiber annesinin minik bezelyesi Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    103
    MERHABA ARKADASLAR BEN DE İLK DEFA SAÇIMI BOYATMAK İSTEYENLERDENİM. BEYAZ TENLİ, YEŞİL GÖZLÜ, SARIYA DÖNÜK KUMRAL SAÇLARIM VAR. SİZCE HANGİ RENKLER YAKIŞIR, BİR DE DOĞAL OLAN ÖNERDİĞİNİZ MARKALAR NELERbayanssulusmile

2. 10 Ağustos 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ışıltılı kahveler serisi güzel duruyor senin gibilerde.benim de gözlerim mavi saçım da senin gibiydi kendime en çok yakıştırdığım koleston ışıltılı kahve 7.77 oldu.ilk boyadığım renk de karamel kumraldı.ama sevmedim ten rengime çok karıştı hasta gibi tuttu.

4. 10 Ağustos 2010
  5. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    foto görsek daha iyi olurdu ama anlattığınıza göre güzel bi rengi var saçlarınızın
    eğer değişiklik isterseniz şu yaz günlerinde papatya suyu ile açmayı deneyin
    tabi açık renk olmasını istiyorsanız
    daha koyu renge boyamak mantıklı olmayacaktır bence
    diplerden açık renk saçınız çıktıkça çirkin bi görüntü olacak çünkü
    zaten ilk defa boyayacakmışsınız eğer boyama amacınız sıkıldığınız için saç rengi değiştirmekse bunu papatya suyu ile deneyin derim belki hevesinizi alırsınız hem de saçınızı yıpratmamış olursunuz

6. 14 Ağustos 2010
  7. tuz_karabiber

tuz_karabiber annesinin minik bezelyesi Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    103
    papatya suyunu denedim ama verimli bisonuç alamdım ne yazıkki :eek:lmaz:

8. 14 Ağustos 2010
  9. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence ya platin sari ya da koyu kahve derim size zaten çok renkler yakisir ki beyaz tenlilerin platin sariya boyamalarina hastayim o kadar guzel ve gizemli bir eda olusturuyorki birde beyaz tene koyu renk saç guzel gider o da sizi daha asil gosterir ve koyu makyajla çok feminen durursunuz :KK70: gerçi kaslarinizinda ne renk oldugu onemli :KK70: kaslariniz çok açikça ve boyama gibi bi niyetiniz yoksa platin sari çok hos olur :KK70:

10. 25 Ağustos 2010
  11. c-bell

c-bell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende beyaz tenli ,yeşil gözlü, sarıya dönük açık kumral saçlıyım...Ben koyu renkleri çok seviyorum...ama hangi kuaföre gittiysem ...koyu renge boyamadı saçımı....Hepsi tek birşey söyledi...kendi tonundan 1 ton koyuya kadar boyayabiliriz hatta onu da gölge şeklinde atalım dediler...Uzayınca dipleri berbat gözükür...hangi kuaför yaptı derler adımız kötüye çıkar dediler..Mecburen bende kendi saçımın üstüne röfle yaptırıyorum...Benim saç rengim (sanırım aynı rengiz) röfleye çok uygunmuş...hem kendi rengine yapıldığı için fazla zararda görmüyormuş...Bana kuaförün söylediği sarının her tonunu yap..ama koyu renk saçtan uzak dur dedi...Saçlarım şu an sinem kobal' ın biraz daha gölgeli renginde ama herkes kendi saçınmı çok doğal diyorlar....Kuaföre gittiğimde de böyle istiyoruz... olurmu bizim saçımız diyenleri gördükçe çok memnun oluyorum...

12. 25 Ağustos 2010
  13. filanca

filanca - Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    kızıl renk yakışır ama bakır ve kumral tonlarındaki kızıllar

14. 25 Ağustos 2010
  15. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    açık kumrallar olabılır istediğin her tona kolay ulaşırsın sonradanda :)