Saç rengi ve kesimlerimizi paylaşalım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cryptic tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cryptic
  1. cryptic

cryptic Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    KIZLAR RESİMLERİ YÜKLİYCEKTİM AMA 63 MESAJIM 100 E TAMAM LANINCA YÜKLİYEBİLİRMİŞİM
    KUAFÖRÜM BENİ DELİ EDİYOR ÖNLER UZUN ARKA KISA KESTİ BEN MODER İSTEMİYORUM DEDİĞİM HALDE
    TEKRAR KESTİRDİM ORANTILI OLSUN ARKALARLA DEDİ UÇLARI İNCELTMESİNİ İSTEDİM UÇLARI İNCETİNCE DAHA ÇEKİCİ BİR GÖRÜNÜM ELDE EDEBİLİRSİNİZ ŞİMDİLİK PROFİLİMDEKİ REMİMLE İDARE EDİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
    YAKLAŞIK 18 YILDIR SAÇ BOYARI VE BOYATIRIM RENK KONUSUNDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNA BİRİZ ARKADAŞLARIMIN SAÇLARINIDA BOYADI BİR KAÇ KEZ RÖFLE YAPTIM DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞALIM TEŞEKKÜRLER...:enbuyukkk:hihoyyythihoyyyt

2. 13 Ekim 2010
  3. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    kızlar avatarımdaki saç rengimi zemindeki 1 yıldır kullanıyorum ve ço beğendiğim kramal rengi ile değiştirmek istedim kuaförüm sürekli gittiğim kuaför kendisi 30 yıldır kuaför
    bana bu renkten karamale 20 gün ara ile 2 yada 3 kez karamel tonunda boyanırsa güzel bir karamal ton elde edilebileceyini söyledi

4. 13 Ekim 2010
  5. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    en sevdiğiniz kesim renk ve en kullandığınız saç boyası markasını yazabilirsiniz

6. 13 Ekim 2010
  7. cryptic

Beğenildi:
    12.452
    Ödül Puanları:
    288
    yıllardır ben koleston kullandım ama şimdi loreal kullanıyorum renklerinin daha canlı olduğu kanısındayım