Saç rengim için yardım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve suleyaprak tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : suleyaprak
  1. suleyaprak

suleyaprak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Palette şarap kızılından tarçın bakıra döneli 3 ay oldu ancak beni aşlı ve solgun gösteriyo makyajsız hiç güzel durmuyo kızıl tonlarından vazgeçemiyorum çünk bana yakışan tek renk o ( yada bana öyle geliyo ) şimdi bakır kızıla boyamak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz şu anki saç rengimle olan bir resmimi ekliyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. 19 Kasım 2009
  3. ilkyaz

ilkyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ama bakkır kızıl da tarcın bakırın acıgı o da soluk gelmez mi daha canlı bi kızıl dğüşünseniz

4. 20 Kasım 2009
  5. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha koyu bir bakır kızıl denersen bu seni daha genç gösterir mesela voilanın 6.46 bakır kızılı.bir arkadaşıma bu rengi boyamıştık sana nasıl desem resim olsaydı keşke elimde kahverengimsi bir kızıl diyeyim ne çok açık ne de çok koyu ikisinin tam ortası bir renk hem senin saçına daha iyi tutar saç rengin açıkmış bi bak istersen

6. 20 Kasım 2009
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    daha koyu bir kızıl daha canlı göetrir bence de ten açık ,saç açık renkli olunca makyajda kaçınılmaz olur...ama ten acık saç bira koyu koyulunca yüz hatları çıkar ortaya...

8. 20 Kasım 2009
  9. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşaa katılıorummm kaydirigubbakcemile2şuan bende bu rengi düşünüorum ablacım maşallahhh fıstık gibisiniz a.s. sizede bu rengi yakışıcağını düşünüorum :nazar: hemmennn benım konumdaki resimi buraya aktırıcam sizde bi bakarsınızz bu rengin adıda çikolata karamelmişşş akannehiropuyorumnanaktan

şakkıdı

10. 20 Kasım 2009
  11. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşaa katılıorummm kaydirigubbakcemile2şuan bende bu rengi düşünüorum ablacım maşallahhh fıstık gibisiniz a.s. sizede bu rengi yakışıcağını düşünüorum :nazar: hemmennn benım konumdaki resimi buraya aktırıcam sizde bi bakarsınızz bu rengin adıda çikolata karamelmişşş akannehiropuyorumnanaktan

şakkıdı [​IMG][/URL][/IMG][/IMG]

12. 21 Kasım 2009
  13. suleyaprak

suleyaprak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet renk çok güzel bugün bir arkadaşın tavsiyesiyle natural colorsun bakır kırmızısını aldım size şarap kızılı iken çektiğim bir resmimi ekliyorum kızıl tonları hakkında daha yakışıp yakışmaması görüşleriniz daha netleşir.

Ekli Dosyalar:

14. 21 Kasım 2009
  15. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten de güzel durmuş şarap kızılı bence öyle aldığınız renk çok güzel valla bende bu markadan bir bakır düşünüyorum ama kararsızım ya yakışmazsa diye

16. 21 Kasım 2009
  17. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bence size kızıl tonları daha cok yakısıyor :KK66:
    Daha genc duruyorsunuz..