Saç Rengim Şebnem Ferah Gibi Olsun Istiyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve **garfield** tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

17 Ocak 2008
    Konu Sahibi : **garfield**
  1. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar,
    forumda yeni sayılırım. biraz inceledim ama yine de sorayım.

Normalde saç rengim (tam bilmiyorum renklerden çok anlamam ama) kestane gibi bişey. yani çok açık değil yani.simsiyah da değil. tenimse esmer.

daha önce sarı balyaj yaptırmıştım ama hiç hoşuma gitmedi.

Bu aralar kızıl kahve, çikolata kahve veya çikolata kızılı boyatmak istiyorum ama karar veremedim.

Sizlere sorum kuaförde boyatmak yerine evde arkadaşıma boyatsam becerebilirmiyim?çünkü arada acayip fiyat farkı var.burada kuaförler çok pahalı. hem normal boya balyaj filan değil..hiç deneedim ama daha önce.kötü olur diye de korkuyorum.

ahngi marka boya en iyisi? bir d eburada okumuştum galiba birisi "amonyaklı olmasın boya,saçı çok yıpratıyor" demişti.doğru mu?

teşekkürler şimdiden..

SAĞOLUN ARKADAŞLAR:)

Şebnem ferahın çakıl taşları klibindeki saç rengi de çok hoş.bu rengin adı ne acaba??

teşekkürler şimdiden..

2. 17 Ocak 2008
  3. yagmurlar67

yagmurlar67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence saçını kızıla boyat çok esmer değilsen yakışır:)))

4. 17 Ocak 2008
  5. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben saçımı kendim boyayabilenlerdenim , hem de saçım uzun ve kıvırcık.
    Yalnız dikkat et , saçın uzun ve gür ise 2 kutu boya almanı tavsiye ederim , 1 tane kesinlikle yetmez.
    Ben son günlerde Pınar Altuğ'un saç rengini çok beğeniyorum.
    Benim saç rengim , bronz kahve şu an memnunum , Palette'nin boyasını aldım bu sefer normalde Loreal kullanırdım ama Palette de güzelmiş. Boyadıktan sonra saç renginin kalıcığı ve saç bakımı için mutlaka boyalı saçlar için şampuan , saç kremi ve saç maskesi öneririm , farkını mutlaka görürsün. Tavsiye edebileceğim Gliss marka boyalı saçlar için şampuan - saç kremi ve bakım maskesi (saç rengine göre değişik tarzdadır ürünleri) gayet memnunum , ışıl ışıl saçlarım , boya nedeniyle oluşan bir matlaşma , sönüklük ve kuruma yaşamıyorum sayesinde.

6. 17 Ocak 2008
  7. EU1

EU1 Guest

palettenin 5.5 numarası altın parıltılı çikolata rengi çok hoş ben boyattım evde anneme çok tatlı bi renk oldu,ten rengine de yakışıcanı düşünüyorum markete gittiğin bi gün renge göz at derimyerimseniben

8. 17 Ocak 2008
  9. ayse--74

ayse--74 Guest

bencede kızıla boyat.Ama saç boyatırken sadece ten ve saç rengin önemli değil birde genelde kullandığın renklere de uyacak bi saç rengi olmalı.Bu tabibnm görüşüm.Yağmurlar67 de katılıyorum

10. 20 Ocak 2008
  11. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de saçlarımı kendim boyuyorum çok uzun ve gür olmasına rağmen lorealin boyalarından memnunum onlara bakıp renk seçmi yapabilirsin canım güzel kızılları var. :)

12. 20 Ocak 2008
  13. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızıl kahve bi ton bu canım.....:içelim::içelim::içelim: