Saç rengini açma

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve elma_xsxekeri tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : elma_xsxekeri
  1. elma_xsxekeri

elma_xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar benim saçlarım kahveydi saçlarım uzasın die bi karışım yaptım saçlarım çok koyulaştı içindeki hint yağından oldu sanırım şimdi saç rengimi açmak istiyorum yardımcı olun lüttfenn!!!!!!!!!:sm_confused:

2. 11 Ağustos 2008
  3. elma_xsxekeri

elma_xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben boyayla falan açmak istemiyorum yani doğal yolları denemek istiyorum haddiii bana yardımcı olacak arkadaşlar yok muuu????????

4. 11 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

eger saçlarını hıc boyamadıysan papatya suyuyla açabılırsın veya avonun cok guzel saç acıcı urunlerı var saça hıc zarar vermeden acıyor onu deneyebılırsn

6. 11 Ağustos 2008
  7. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    saçlarımın rengi açılsın diye sarı renkli şampuanlar var ya bebek şampuanları onlardan kullandım açılmıştı.bide papatya suyu kullanmıştım.bir arkadaşımda koyu kumral saçlarına sarı renkli saçlar için şampuandan kullandı açıldı.

8. 11 Ağustos 2008
  9. secil_65

secil_65 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    markası ne kullandığı şampuanın ??? saçları açılınca nasl bi renk oldu ???

10. 11 Ağustos 2008
  11. canım papatya suyuyla saçını açan var mı? diye bi başlık war saç bakımında oraya ben papatya suyuyla saçlarımı açtıktan önceki we sonraki fotomu koymuştum bak istersen

12. 12 Ağustos 2008
  13. VsneLroCCo

VsneLroCCo İşi bilcen işe gitmicen:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben papatya suyunuda Kullandım ama pek açmadı.Şimdi kolestonun Oksidan sütünü kullanıyorum sürüp güneşe cıkıyorum Her yaz yaparım bunu ama ilerleyen zamanlarda koyulaşmaya baslıyoo.doğal olmasını istiyosan gene papatya suyunu dene derim ama Koleston çok iyi minik bi şişesi war hemde 1ytl :)

14. 12 Ağustos 2008
  15. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ıhlamur suyu kızıllaştırmadan açıyormuş bir dene istersen peroksitlerle açma onlar da kimyasal papatya suyu biraz kızıllaştırarak açıyormuş hint yağı nın koyulaştırma özelliği var sanırım

16. 12 Ağustos 2008
  17. oferma

oferma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    oksidan sutu bu boyalarin yaninda satilan boyayla karistirmak icin kucuk siselerdeki seymi? direkt saca surulunce zarar vermiyomu acaba? oksidan sutuyle oksidasyon kremi ayni seymi? ay cok sordum ama :uhm:

18. 12 Ağustos 2008
  19. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet peroksit oksidan sütü aynı kimyasal ve saça direk sürülmesi tabi ki iyi değil yani kimyasallar sonuçta ve gerek yok işte size saçı sarartmanın önerilen yolu,galiba kızıllaştırmadan sarı tonları için bu:
    100 gram ıhlamur
    Yarım litre su

Ihlamuru yarım litre suda iyice özü çıkacak şekilde yaklaşık 20 dakika kaynattıktan sonra süzün. Elde ettiğiniz suyu saçınıza sürün. Islattığınız saçınızı güneş altında kurutun. Saçınızı kuruturken taramaya özen gösterin. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.