saç şekillendiricisi almak istiyorum fikrinize ihtiyacım var

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve artstyle tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : artstyle
  1. artstyle

artstyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar saç şekillendiricisi almak istiyorum umarım konuyu yanlış yerde açmadım. saç düzleştiricisi ve saç maşası almak istiyorum. önereceğiniz bir ürün var mı. bende braun un üç başlıklı olan bi tane fön çekmeye yarayan makinası var ama hiç memnun değilim. sizin önereceğiniz bir ürün varmı

2. 4 Eylül 2008
  3. Elis

Elis Guest

arkadasim ne tesadufki ben de 5 gun once aldim...tedirginde oldum alirken acaba iyimi yapiyorum diye...........ama super bisey .............nazar etmiyim simdi....tavsiye ederim....

GRUNDIG HS 8630 200derece......cok memnunum.........

4. 4 Eylül 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    burda genelde bu başlıkla açılan yazılarda "babyliss" tavsiye ediliyor................haberin olsun dedim...ben kullanmadım

6. 6 Kasım 2013
  7. DoLmA

DoLmA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    118
    geçmiş senelerde bi arkadaşım ısrarla saç düzleştirici tavsiye etti ben de tavsiyesi üzerine philips marka aldım fkat memnun kalmadım çok kurutuyor saçı yanmış gibi oluyor..yani fön makinasındaki havayı vermiyor..tabbi bu benim fikrim ve tercihim en iyisi fön makinası ve yıllardan beri kullanıyorum..

8. 7 Kasım 2013
  9. DoLmA

DoLmA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    118
    tarihe bakmadan cvp yazdım şunca seneye kadarda çoktan almışsındır zaten :KK60: