saç şeklinin bi yerden sonra değişmesi

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve basra tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : basra
  1. basra

basra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADASLAR!! ben önceleri sadece bende olmuş sanıodum ama konuşa konuşa hemen hemen bütün arkadaşlarımda olduğunu farkettim.. küçükken dümdüzdü benim saçlarım çok net hatırlıyorum fırçayla tarar dışarı çıkardım.hatta bebeklik fotolarımın hepsinde saçlarım dümdüz kaydirigubbakcemile3 ama nedense şu an bonus derecesinde kabarık ve kıvırcık gerçekten anlayamadım ama durduk yere insanın saçı niye değişirCADIARZU tahmin ediyorumki sizin de başınıza gelmiş böyle bi olayy buarada bu başlığı buraya açtım ama nereye açıcagımı kestiremedim umarım doğru yere açmışımdır...

2. 11 Aralık 2009
  3. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.565
    Ödül Puanları:
    163
    benim de ortaokul dönemine kadar dümdüzdü
    ne olduysa o yıllarda oldu dalgalandı
    suan 24 yasındayım saclarım kabarık tülerik biçimsiz ve cok dökülüyor
    eski saglıgı yok yanii

4. 11 Aralık 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    aynenbendede 25 inden sonra kıvırcık oldu. perma yaptırırdım saçıma düşünün. düz değildi hafif dalgalıydı saçım. ama birden saçım kıvırcık oldu. tam su dalgası.
    ağabetim doktor. şöyle demişti. babamın saçı bukle bukle kıvırcıktı.
    şimdi genlerimizde o kıvırcık geni taşıyoruz. ve bir an geliyor o gen birden harekete geçiyor ve saçlar kıvırcık oluyor.

6. 11 Aralık 2009
  7. EU3

EU3 Guest

benim de tam tersi :) Üniversiteye kadar saçlarım bildiğiniz kıvırcıktı.Lakabım bile kıvırcıktı.Ondan sonra düzleşmeye başladı,şimdi dümdüz olmasada hafif dalgalı,çokk memnunum,olmasını istediğim gibi oldu:) ha bide küçükken saçlarım açık kumraldı,sonra gittikçe koyulaştı, siyah gibi oldu.

8. 11 Aralık 2009
  9. immortale_angelo

immortale_angelo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde ne güzel ufakken dalgalıymış şimdi anca çok uzarsa biraz dalga oluyor:S

10. 11 Aralık 2009
  11. paradise_

paradise_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim küçükken dümdüzmüş.ilkokul zamanlarımda dalgalıydı.şimdi inanılmaz düz.kimse inanmıyo kendi hali olduğuna zaten:KK70:

12. 12 Aralık 2009
  13. basra

basra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    genler sonradan harekete geçer mi ki?? fisfisfis benim fikrim kullandığımız şampuanlar filan sonradan saçımızın yapısını bozubileceği ama seninkide mantıklı duruyo alkisalkisalkis

14. 12 Aralık 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    değişmezmi çok değişiyor. küçükken bukle bukle idi.. sonra hafif dalga halindeydi. lise dönemlerinde bir ara kullandığım ilaçlardan sanırım düz ve inatçıydı. ve şimdi oldukça kendi halinde dalgasıda yok dümdüzde değil.

16. 12 Aralık 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Valla çocukken bukle,bukleymiş saçlarım 5-6 yaşlarında düz hafif kabarık oldu..Ama ne olduysa permadan sonra oldu yaa bir baktım saçlarım dalgalı olmuş ooff eskisi gibi olsa keşke nelerimi vermezdim 3 kere değişti yapısı:sinifsinif:

18. 12 Aralık 2009
  19. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bnmde ortaokula kadar dümdüzdüü.sanki fönlü gibi.herkes hayran kalırdı saçıma.

ama şimdi dalgalı olduu.öle söz geçmeyen cinsinden deil ama yinede dümdüz olmasını tercih ederdimmm.

anneminde küçüklük fotolarına bakıorumm dümdüzz.şimdi acayip dalgalıı.
    ay benimdemi öle olcak acaba.istemiorumm yaa.böle kalsın bariikaydirigubbakcemile2