Saç serumu kullananlar...

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve dersane tarafından 6 Aralık 2011 başlatılmıştır.

6 Aralık 2011
    Konu Sahibi : dersane
  1. dersane

dersane Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kızlar ben kuaförümden Morfose'nin saç serumunu aldım.Daha yeni kullanmaya başladım.Etkilerini gözlemlicem.Bu saç serumunu veya başka serum kullanan var mı?? Yorumlarınızı merak ediyorum.:KK16:

2. 6 Aralık 2011
  3. 27yasemin

27yasemin Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    ben varım canım sac serumu cok cok cok guzel bısey 3senedır kullanıyorum ve daha once neden kesvedemedım dıye kızıyorum kendıme ben ılk kız arkadasımın kına sacı yapılırken farkettım cok cok parladı sacları ısıl ısıl olmustu sordum ne surdunuz dıye serum dedıler aldım hemen kofore pek gıden bı tıp degılım ondan gec tanıstım sanırım kasımı bıyıgımı kendım alırım fone pek gerek duymayan kendınden fonlu gıbı duran uzun ve duz saclarım var helede serum surdummu cok goz alıcı oluyor yumusatıyor canlılık ve parlaklık verıyor ıddıa edıyorum serumun yaptıgını hıcbır sac bakım urunu bukadar gozalıcı bısekılde yapamaz:KK19:

4. 6 Aralık 2011
  5. dersane

dersane Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Çok sevindim canım inş ben de memnun kalırım.Kuaförüm daha önce saç serumu uyguladığı bir bayanı gösterdi çok şaşırdım.Adeta alnında bile saç çıkmıştı.Benim saçlarım dökülüyor.O yüzden aldım.Tüm saçıma değil ama özellikle ön kısımlara uyguluyorum.Umarım faydasını görürüm.

6. 6 Aralık 2011
  7. dersimm

dersimm ne mutlu İNSANIM diyene Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım hangı serumu kullanıyorsun o kadar memnun kaldıgın urunu ok merak ettım

8. 6 Aralık 2011
  9. KilicBaligi

KilicBaligi Need To Be Cosmetics Blog Pro Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    63
    Bende merak ettim şimdi:KK1::KK1::KK1:

10. 7 Aralık 2011
  11. dersimm

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :KK1:ilk mesajda gecen morfose dan bahsedyor olabılırlermı acaba:KK1:

12. 7 Aralık 2011
  13. KilicBaligi

KilicBaligi Need To Be Cosmetics Blog Pro Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    63
    Bilmem ki, olabilir araştırmak lazım...Kuaför sepetinde 9 lira bir şey bu, iyiymiş:KK1::KK1::KK1: Ayrıca saç bakım kremleride var... Biliyorum bu firmayı, biz saç spreylerini kullanırdık...

14. 7 Aralık 2011
  15. dersimm

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sımdı ozelden msj attım arkadas totex ın mavı serumunu kullanıyormus hem kokusundan hemde parlatmasından yumusatmasından cok memnunmus.bende serum arayısı ıcındeyım ya sormasam catlardım:)

16. 7 Aralık 2011
  17. 27yasemin

27yasemin Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    canım benım serumun sac dokulmesıne ıyı gelıcegını pek sanımıyorum ya sonucta dıplere pek uygulanmasa daha ıyı olucak sankı sacı yaglı olan sakın dıplere hıc yaklastırmasın saclar cok yaglanır yoksa

18. 7 Aralık 2011
  19. 27yasemin

27yasemin Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    evet az evvel msjlastık arkadaslar totex marka serum super sımdıye kadar 3tane serum kullandım en guzelı o cıktı sac sekıllendırıcı yada duzlestırıcı kullanıyosanız sonuc cıldırtıcak szı eger cok ası saclarınız yoksa ısıl ısıl oluyo valla