Saç tekrar kaç gün sonra boyanabılır

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve GALYANA tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : GALYANA
  1. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben gecen cuma sacımı boyattım 4 5 senedur sıyaha boyattıgım ıcın renk acılmadı saclarım berbat oldu ustler acıldı alt taraf aynı nerdeyse sımdı boyle bakır gıbı alacalı sacım sınır oldum ıkı uc gun sonra nısanlım gelıcek oda boyatmamı ıstememıstı sacların sıyah guzel dıye bende hep aynı hanı degısık goruneyım gozune dedım :çok üzgünüm: sozde anamm cok kotu oldu saclarım sımdı evde kahverengıye boyayım dıyorumda korkuyorum yaa saclar elıme gelrıse dıye:1shok: ne kadr zaman gecmesı gerıkır fıkrı olan var mı

2. 4 Ağustos 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım ben saçımı palette yoğun açıcı ile açıp kurutup aynı gün tekrar boyuyorum. hatta ilk yaptığımda çok açmışım tutmadı boyadığım renk tekrar boyamak durumunda kaldım. sonuçta orealle açmadın bişey yapmadın benimkiler elimde kalmadığına göre boyayabilirsin istediğin zaman. ama mutlaka bakım yap illaki yıpranma oluyor çünkü.

4. 4 Ağustos 2009
  5. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yalnız kuaforde boyattım orael kullanmıstır degılmı acarken :nazar::nazar:

6. 4 Ağustos 2009
  7. er_sev

er_sev Baladamın Gelini Üye

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    188
    canım saçını boayabilirsin korkmadan ben renk tam otursun die haftada 2 defa boyadıgım oluyor ve saçıma hiçbişy olmadı orelle açtırdıgım halde

8. 4 Ağustos 2009
  9. EU1

EU1 Guest

canım anlamamışım orayı pardon. sonuçta tekrar açmıcaksın daha koyu bir renge boyayacaksın hiçbirşey olmaz ben 1 güde 3 kere boyadım diyorum düşünsene. gayet de sağlıklılar korkma... ama iyi bir marka al

10. 4 Ağustos 2009
  11. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bencede hiç bi şey olmaz ben 1 hafta içinde 2 kez boyadım ve kesinlkle hiç bi şey olmdı

12. 4 Ağustos 2009
  13. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amanın kızlar cok sagolun yaa :lepi: hemen boya alıp kurtuluyorum ozaman bu allıballı renkten cok tesekkurler opuyorumnanaktan

14. 4 Ağustos 2009
  15. xyz89

xyz89 Guest

bende ıkı saatte ıkı kere boyamıstım hıc bırsey olmadı