sac temizligi..

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve fb_qirL tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fb_qirL
  1. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar saclarımız saglıklı olsun cabuk uzasın kepek olmasın dıye turlu turlu yaglardan suruyoruz cogumuz degılmı? benım merak ettıgım saclarınızı yaglardan nasıl arındırıyoruz ben sabunla yıkadım ama sabun sacımı mahvettı sampuanında temızlecegıne ınanmıyorum sız nasıl yapıyorsunuz hangı sampuan kullanıyorsunuz saglıklı yapalım derken bıtlenmeyelım.

2. 30 Eylül 2010
  3. blackmagicwoman

blackmagicwoman Guru Üye

Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    288
    dusa girdigin zaman sacina su degdirmeden sampuanlarsan o zaman guzel ariniyor yag bakimi
    tavsiye ederim ...

4. 9 Ekim 2010
  5. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben de öyle yapıyorum canım
    baktım içime sinmedi daha az şampuan alarak sadece diplerini şampuanlıyorum
    hala içime sinmezse başka bişi yapmıyorum artık ama ertesi gün fln duş alıyorum yoksa çok yıkamak da bütün yaptığımız bakımı alıyor bence azcık nemli kalmalı saç derisi mantığı o zaten

6. 15 Kasım 2010
  7. mavikus

mavikus Kınalı Kuzuu :) Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    73
    Ben yağ bakımı yaptığım zaman önce defneli zeytinyağlı bir sabun var, onu tüm saçıma sürüp bir süre masaj yapıyorum sabun her tarafa dağılıyor. Ardından bir kere şampuanlıyorum. Daha da fazlasını yapmıyorum, zaten aşırı arındırmaya gerek yok , saçta biraz etkisi kalmalı