saç uçlarımdaki siyahı nasıl açıcam

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve elif_a_k_ tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : elif_a_k_
  1. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

arkadaşlar daha önceden saçımı tamamen siyaha boyamıştım..şimdi ise sadece uçlarında kaldı o siyahlar..garnierin kumral boyasını alıp tüm saçıma uyguladım ama malumunuz uçlardaki siyah açılmadı..kulak altımdan sonrası hala siyah üstler ise koyu kahve ...palette ve koleston yoğun renk açıcılarını sadece uçlara sürüp siyahı açmam mümkün mü? ya fazla açılırsa die korkuorum ...sizce napmalıyım?siyahtan kurtulmak açık kahve yada kumral renk istiorum
    fisfisfis :uhm:

2. 20 Eylül 2008
  3. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    aynı dert bende de var bnmde uclar siyah gbi kızıl üsteler acık kızıl hatta nerdeyse turuncu gbi
    kına yakmıştım.
    wlla bunu acmanın baska yolu olmucak galiba

4. 20 Eylül 2008
  5. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

bi arkadaş bildiğimiz beyaz kalıp sabunlar boyayı akıtıyor demişti..sabunla sadece uçları yıkamanın etkisi olur mu acaba

6. 20 Eylül 2008
  7. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    palettenin açıcısını al sadece uçlara sür çok bekletme ama kontrol et hep çok fazla açılmadan yıkarsın.yalnız dikkat et yakma saçlarını...

8. 20 Eylül 2008
  9. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde aynen öyleydi ve röfle yaptırdım bitkisel boyalarla şimdi siyahtan eser yok kuaförüm sağolsun:sm_cool::lepi:

10. 20 Eylül 2008
  11. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

bitkisel boyalar açılabiliomu orial olmadan?