Saç uçlarından aldırmak ve bakım.Sonuç uzayan saçlar:)

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve EU3 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

saçlarımın uçlarından bi buçuk cm kadar anneme aldırdım çünki kuaföre gidince 15 cm birden alıyolarrr:kızgın::kızgın::kızgın: emek emek uzattığımız saçlarımızı bir anda yok ediyolar dertleri neyse hala anlayamadm ama....neyse asıl konu şu ki anneme aldırdım uçlarını bi güzel temizledii ve saçlarımı her gün yıkadım nerdeyse ama pirinç suyuyla bakım yaparak daha sonrasında yıkadım ve saçlarım uçlarından aldırmadan önceki halini 2 hafta içinde geçti bilee çoktan geçti hem de hihoyyythihoyyythihoyyyt ve bunu sizinle paylaşmak istedim belki işe yarar diye :eek::eek: uçlarından aldırmak saçı harekete geçiriyor benceee;saç canlılık kazanıp yenileniyor :jeyyar:

2. 1 Ocak 2009
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

Cnm saçlarının sağlıklı uzamasına çok sevindim Şeniz
    Benim kuaförüm de kes dediğim halde kesmiyor adam beni resmen çıldırttı:kızgın:
    ama geçen hafta kestirdim bende kırıklarını kes kes diye diye :jeyyar:
    benim kuaför sanırım bi acayip mirmirmirmir
    bende iki günde bir turplu su yapıyorum cnm gerçekten yumuşacık oldu saçlarım süprizzzzz
    pirinç suyunu nasıl kullanıyorsun yazar mısın kaydirigubbakcemile5

4. 1 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bi avuçtan fazla pirinci alıyorum iyice yıkıyorum onu ve yıkadığım suyunu saç diplerime gelecek şekilde kafamdan aşağı döküyorum çok basit bişi :) 3-4 saat duruyo bazen tüm gün durduğu oluyo..kuruduktan sora kafanda olduğu bile belli olmuyo zatenhihoyyythihoyyyt çok güzel bişi yaniii ben kendi adıma memnun kaldımm kaydirigubbakcemile2

6. 1 Ocak 2009
  7. Juliet

Juliet Guest

uçlarını kestirince evt saç canlanıyo bunu herkes bilir...............

8. 1 Ocak 2009
  9. EU3

EU3 Guest

yooo ben bilmiyodm yeni yeni öğrenmeye başladım ve bunu paylaşmak istedim....bilenler de vardır tabii ki de........

10. 1 Ocak 2009
  11. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm paylaşımın için teşekkürler

12. 1 Ocak 2009
  13. sedna03

sedna03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler:)))))))))))))))))

14. 2 Ocak 2009
  15. EU3

EU3 Guest

ben size teşekkür ederim asıl arkadaşlar çok güzel bi yaklaşımla bana teşekkür etmişsiniz ben teşekkür ederim asıl ŞenizŞenizŞenizhihoyyyt

16. 2 Ocak 2009
  17. little_princess

little_princess Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler paylaşımın için, beklettikten sonra yıkıyor musun saçını.

18. 2 Ocak 2009
  19. EU3

EU3 Guest

evet canım 2-3 veya 4 saat ya da tüm gün bekliyo...zaten pirinç suyunu da bu sitede görmüştüm yaptım memnun kaldım..herkeste aynı sonuç olur mu bilmem ama ben memnun kaldımmhihoyyythihoyyyt