Saç Uzatan Muhteşem Formül

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve geronimo tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : geronimo
  1. geronimo

geronimo Guest

Malzemeler:

1 çay bardağı kemik iliği

1 kahve fincanı hakiki zeytinyağı

1 adet Bepanthen ampul

Yarım şişe badem yağı

1 adet günlük yumurta

Hazırlanışı:

“Kemik iliği mi? Bu da ne?” dediğinizi duyar gibiyim. Kasaba giderek yaklaşık iki parça kemikten iliğini çıkarttırıp alın. Eve geldiğinizde su dolu bir tencerenin içine, başka bir kap içerisinde iliği koyarak eritin. Aksi takdirde suya karışır. Yağ konumuna geldikten sonra ateşten alın. Diğer bütün malzemelerle birlikte harmanlayın.

Uygulanışı:

Karıştırdığınız bütün malzemeleri saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Dipten uca doğru tarayın. Tüm malzemeyi saçınıza sürdükten sonra iyice karıştırın. Yalnız sevgilinizle buluşacağınız ya da eve misafir geleceği zaman yapmaktan sakının.

İlk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir, üçüncü ay ise ayda bir kere uygulamanız yeterli. Bu işlem sonrasında gördüklerinize inanamaycaksınız. Bizden söylemesi...

arkadaşlar bu yazıyı okudum ve sizinlede paylaşmak istedimopuyorumnanaktanhihoyyyt

2. 21 Ekim 2009
  3. ht2nor

ht2nor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    suna dumankayanın ilik tarifi gibi.içine hindistancevizi konuluyordu..
    kendi sitesinde sığır iliği ileilgili yorumları okumuştum herkes memnun kalmış..

4. 21 Ekim 2009
  5. geronimo

geronimo Guest

Valla canım ben olduğu gibi aldım mantıklı geldi bide:) deneyeceğim en yakın zamanda da iişte şu iliği nasıl isteyecem bilmiyorum:KK70:

6. 21 Ekim 2009
  7. demircan

demircan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende okudum az önce nette =) denemekte fayda var sonucuna inanamıycaksınız falan diyo baya eminler =) ama saçta beklicek mi ne kadar beklicek onların açıklamasını yapmamışlar akannehir

8. 21 Ekim 2009
  9. geronimo

geronimo Guest

Evet belirmemişler ne kadar kalacağını ama bence normal bir maske kadar bekletebiliriz:) 3 saat falan yeter heralde:bbo:

10. 21 Ekim 2009
  11. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar sonuclari yazin ben burda zor bulurum iligi malum gurbet

12. 21 Ekim 2009
  13. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    yaaa sırf sac uzatma ugruna ne duysam yapar hale geldim.. ama bunu yapmaycam yaaa ilik falan hiç ugrasamam turplu su zeytinyagı falan tamam da ilik ilk defa duyuyorum.öle herseyde sürülmez ki :hulya:

14. 9 Aralık 2009
  15. ffff

ffff fatosh Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar tarifinizi gördüm ve hiç biriniz uygulamamış ben yaklaşık iki ay önce nette gördüm hemen kasaptan aldım ama kemiği kırıp veriyor sen kendin iliği çıkarıyorsun biraz zahmetli ama değer ikinci ayın sonundayım ben bu hafta pazar da yapacam sonra ayda bir kez artık ve saçım çok güzel uzuyor daha önce truplu su yapmıştım ama bu daha çok etkili hem saçım gürleşti hem parlıyor ve daha bakımlı görünüyor ve inanılmaz çabuk uzuyor uğraşmaya değer biraz kokusu var sadece ama onuda yıkadıktan sonra saçının uzun halini düşünüyorum ve kokuyu duymamaya çalışıyorum bence değer

16. 10 Aralık 2009
  17. __Selina__

__Selina__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sacımda okadar cok maske uyguladımkı bu zamana kadar artık neyı yapcamı sasırıom bendeee:KK70:

18. 2 Şubat 2010
  19. olida1978

olida1978 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biz yaptık hiç faydası yok..ayrıca o ilik iğrenççççç birşey ıyyyy..yine o görüntüsü geldi aklıma:1shok: