saç uzatma formülü (denedim)

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve mbildi tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : mbildi
  1. mbildi

mbildi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    gazetede okuduğum bir saç uzatma formülünü uyguladım sonuçlarına inanamadım gazetede de aynen bu şekilde sonuçlarına siz bile inanamayacaksınız diyor arka saçlarımı uzatmak için kullanmayı düşündüm önlerimde de küçük küçük yeni saçlar çıkıyordu saçlarımı toplayınca çok kötü bir görüntü oluyordu kerküllerim uzundu o küçük saçlar gizlensin diye
    kerküllerimi kaşlarımın biraz altında kestirdim ve kestirir kestirmez aynı akşam bu formülü uyguladım sadece iki kez uyguladım kaşlarımın biraz altında kestirdiğim kerküllerim kulaklarımın arkasına giriyor hatta ordan sarkıyor o kadar çok uzamışki kestirdiğime hiç değmedi arkalar da uzadı ama ne kadar uzadı farkında değilim ama kerküllerimden gözlemlediğim çok ani ve hızlı bir uzama oldu

formül şu
    1 yemek kaşığı ilik yağı nı eritip süzüyorsun içine 1 çay kaşığı badem yağı 1 çay kaşığı
    susam yağı 1 bemiks ampul bunu ilk ay haftada iki defa ikinci ay haftada bir defa üçüncü ay ayda bir defa şeklinde uygulanacağı yazıyor bu yağlar sıcak olacak pamukla önce saç köklerinize sonra tamamına sürüp streç folyo ile başınızı sarıp 1 saat bekletip yıkıyorsunuz ben daha ilk haftayı yaptım
    sizde deneyim belki herkesde aynı şiddette uzama olmaz ama ben çok olumlu sonuç aldım

2. 10 Kasım 2010
  3. GaydiriGubbakCemile

GaydiriGubbakCemile Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İlik yağı ne yahu nerden bulcaz ki onu
    Ve 2 kere yaptım demişsin tatlım ne kadar süre sonra sonuca ulaştın peki..

4. 10 Kasım 2010
  5. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kemikleri haşladıgımızda içinden çıkan ilikten bahsediyorsun değil mi cnm? ben o ilikleri hazrlayıp boy,kemik vs. gelişimi için kızıma yediriyorum,kafamıza nasıl sürcez ki onu???? koku olmuyor mu peki???? :26:

6. 11 Kasım 2010
  7. seminay

seminay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kullananlar arındırmanın çok zor olduğunu yazmışlardı
    hele bir tanesi bütün küvetin yağ içinde kaldığını yazmıştı
    don yağ deniyorya dikkatli olmak lazım

8. 12 Kasım 2010
  9. sebo

sebo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım peki nerden buluruz bu iligi ...

10. 13 Kasım 2010
  11. melissa_melissa

melissa_melissa mutlu hayırlı bir evlilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bir arkadaşım da bu ilik yağını uygulamıştı. arındırması çok zormuş zaten onun yanında çok da bir etkisini görmemiş zaten... genetik olarak sağlam saçlarımız yoksa bazı uygulamalar çok etkili olmuyor... benim tavsiyem beslenme olarak uygulama.. özellikle sarımsak... bunu düzenli olatrak tüketin saçın protein yapısına ve güçlenmesine çok iyi geliyor..

12. 22 Kasım 2010
  13. mbildi

mbildi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    evet arındırması zor yap saçınızda donuyor o yüzden önce sabunla yıkayın e bunu gazeteden bulup uyguladım

14. 1 Aralık 2010
  15. nur_tfk

nur_tfk İktisatçı birikim cadısı! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hatırladığım kadarı ile Suna Dumankaya'nın formüllerindendi kızlar bu ama hiç denemedim :44: