Sac uzatma yntemi

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve glt tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : glt
  1. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben sac uzatmanın bir förmülünü biyerde okumuştum ve sizlerle baylaşmak istedim belki bi cogunuz biliyor ve denemiş olanlarınızda var ama ben bilmeyenler olabilir diye yazım dedim förmül şu 1 turpbu rendeleyıp yarım saat suda haşlıyorsun 2 bardak suyla sacın gürlügüne baglı bu su kayayıp ılıdıktan sonra süzüp 1 yumurta sarısı yla karıştırıp saclarına ve diplere masaj yaparak sürüp bezle sarıp 1bucuk saat bek sonra ılık suyla yıkayıp şampuanlıyorsun haftada 1kez yapılırır sac gercekten uzarmış yapanlar söylüyor bilginize..:CüvCüv:

2. 16 Şubat 2009
  3. KocseN

KocseN Guest

arkadaşım koskoca saç uzatmak için turplu su formülü diye bikonu var hiçmi denk gelmedin.sayfalarca yorumlar var bence sen bi praya bak bu konu var zaten...hemde destan gibi valla:KK70:

4. 16 Şubat 2009
  5. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi sen

Son düzenleme: 23 Nisan 2009
  6. 17 Şubat 2009
  7. KocseN

KocseN Guest

evt iiki ben gördüm yetiosa sana ne mutlu....

8. 17 Şubat 2009
  9. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ıyı ozaman

Son düzenleme: 23 Nisan 2009
  10. 17 Şubat 2009
  11. KocseN

KocseN Guest

benim ne kadar işim olup olmadıını sen dahamı iyi biliosun o tartışılır. konu var diye uyarmam sana neden bu kadar battı anlamadım.bana oku oku vakit geçir dicene bence sen konuları iyi araştır öyle başlık aç.

12. 18 Şubat 2009
  13. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hanım efendi daha önce o icerigi görseydim zatan acmazdım keşke silebilseydim ama senin gibi biri farketmiş ise ilgin varmışki bu konulara bakıp okumuşşun şöyle yanıtlayabilirdin ben görseydim arkadaşım bu konu daha önce acılıp yorumlarda yapılmış bi baksaydın keşke ama sana batıyormu kelimesi cahil insanların kulanabilecegi bi kelime olsa gerek sizde bunu sarfederek göstermişsiniz zaten aferin size devam edin

14. 18 Şubat 2009
  15. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şuan biraz sayfaları gezdim benim gibi turplu suyu konusunu görmeyip acan arkadaşlar varmiş demekki bu konuyu daha önce görüp tekrar acan arkadaşlar varmiş yoksa tv mi cıkıp anlatmak gerekiyo bildiklerimizi uyguladıklarımızı burda paylaşıyoruz kadın kadına bundan daha güzel bişey olurmu artı kimse kimseyi tanımadan fikirlerimizi paylaşıyoruz

16. 18 Şubat 2009
  17. KocseN

KocseN Guest

şimdi birincisi ben size özelden msj attım ve bu konuyu orda halledelim demiştim çünkü biraz tartışmaya döndü olay hiç hoş diil.ikincisi benim uyarmam kesinlikle kötü niyetli diildi dikkatlice okursan anlarsın bunu.ki öyle bişey olsaydı kesinlikle sonunda gülücük olmazdı.ayrıca benim size ne garezim olabilirki tanımam etmem sizi neden sataşma gereği duyuyim.ikincisi ise benimle ilgili hiçbişeye siz karar veremezsiniz özellikle cahil gibi bi kelimeyle..bunca lafımın üzerine hala alınganlık yapıcaksanız size aferin derim ve hiçbişey yapmamış olmama rağmen kırdıysam sizi kusura bakmayın derim ve son msjımdır kolay gelsin sitede....

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Şubat 2009
  18. 23 Şubat 2009
  19. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu sayfayı acıp okudugunuzda lütfen kim haklı bakarmısınız ve yazınız fikirlerinizi